Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El kéne mondanom, hogy már...

El kéne mondanom, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kioktatna, köszönöm, de én is tudom, hogy hülyeség volt. 2 hónapja járunk és eddig úgy tudja, hogy az vagyok. Viszont ez nem teljesen igaz, mivel fél éve egy házibuliban vesztettem el egy lánnyal. Sokra nem emlékszek belőle, mert elég sokat ittunk, csak annyit tudok, hogy egy viszonylag józan haverom ránknyitott az aktus közben. (Azóta is ezzel szivat, de jó barátok vagyunk) Szerintetek el kéne mondanom? Félek, hogy e miatt kidobna, az az este nekem nem jelentett semmit. Egyszerűen szeretem őt és nem akarom elveszíteni egy ilyen ostobaság miatt.

2014. jún. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki ha valóban szeret nem fog kidobni még rosszabb a hazugság
2014. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

azt mondasz el neki amit te szerinted el kell.

Én amondó vagyok, hogy teljesen mindegy elmondod e. semmi sincsen ha nem.

Részegen egy vadidegen csajjal megtörtént az egy dolog. Szó szerint véve nem vagy szűz.

De amikor először, józanon szeretkezel a barátnőddel, akkor meglesz a szűzies tapasztalatlanságod, ha érted hogyan értem. nem lesz "durr bele alig emlékszem valamire", hanem rendes szex lesz. Szerintem nem ettől fog függni, hogy fél éve összegabalyodtál valakivel.

Ha úgy érzed elhagyhat, akkor inkább ne. (akkor is azért lesz a balhé, mert neki azt mondtad szűz vagy. úgy tudod kidumálni, hogy elmondod: ez így is van, az nem szex, hogy alig emlékszel valamire, csak történt. ezt talán érteni fogja, ez női fejjel érthető érv.)

2014. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ez női fejjel érthető érv"


Na kösz :D


Kérdező: ez a lánytól függ... ha úgy ismered, hogy inkább szakít, mintsem elfogadja, akkor jobb, ha hallgatsz róla... ha mégis kiderülne, akkor legfeljebb előadod, hogy nem emlékszel semmire...


Ha a csajnak az őszinteség a gyengéje, akkor viszont mondd el, olyasmi körítéssel, amit Dowd javasol...

2014. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

nem lekezelő értelemben mondtam. csak mindkét nem máshogy gondolkodik, ugyanazt más megfogalmazással tudja úgy érteni ahogy a másik mondani akarja.

Erre utaltam. :)))

2014. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem értem,hogy miért kellett eltitkolni,de nyugodtan el lehet mondani. Ketten megbeszélitek és ha valóban szeret,akkor ilyen dolog miatt nem fog kidobni. Viszont máskor ne titkolj el előle semmit,mert ha egy kapcsolatban a titkolózás megy,az sosem vezet jóra.
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem hazudott volna anno a barátom, nem haragudtam volna rá, csak kicsit rosszul esett volna. Nem az, hogy hazudott, hanem az, hogy nem én vagyok neki az első. Szerintem ha gondolod, mondd el neki, mondjuk lehet jobb neked is, ha tudja.
2014. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!