Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel szeretnék szeretke...

Pontaz30 kérdése:

Barátnőmmel szeretnék szeretkezni mit javasoltok hogy ne fájjon neki annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, ő is engem. A bizalom már kialakult.Ő még szűz, de ő is szeretné. Volt peting is. Azt tudom hogy legyen eléggé nedves meg legyen sok előjáték. De hogy tudnám kellőképp ellazítani őt. Nem akarom hogy fájjon neki. Nagyon szeretem és azt akarom hogy emlékezetes legyen neki. Légyszi csak normális válaszokat. Aki beakar szólni az ne fárassza vele magát. Kort is írjatok pls.

18/F



2014. júl. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi a lényeg, hogy a behatolásnál legyél lassú és állj meg, ha kéri. Nem kell elsietni, csak annál jobban fáj. Aztán néhány perc után már nem fogja érezni és minden mehet úgy, ahogy kellemesnek érzitek. Egyébként ne ijedt meg attól ha még a 2., 3. alkalomnál is fáj neki: ez normális.
2014. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. júl. 5. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, amit az első írt, de nekünk nem jött be. LAssan nem tudott behatolni, így kb. két perc szórakozás után betolta. Eléggé fájt (pedig törődött, feligatott, de csak ráparáztam egy picit), és nem is tudott elmenni, mert kértem 2-3 lökés után, hogy vegye ki, mert nagyon kellemetlen.

De ez rendszeres, egy picit vastagabb, így nehezen megy minden első behatolás - fájdalmas -, de aztán meg őrült jó. :)


Amúgy igyatok egy picit, hogy lazuljon.

2014. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
dugd meg
2014. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Értelmes válaszokat.
2014. júl. 8. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!