Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alkalmi pasi. Hogy mondjam el...

Alkalmi pasi. Hogy mondjam el neki, hogy szuz vagyok?

Figyelt kérdés
Nemreg talalkoztam egy rohadt jokepu hapsival a barati korom reven, aki felreerthetetlenul kikezdett velem. Nagyon karizmatikus es jo megjelenesu, az a tipus, aki minden not megkap szerintem. Nagyon helyes, intelligens srac, sok kozos erdeklodesi korunk van, de egyejszakasnal tobbet nem hiszem, hogy akar, es en sem. Meg nem dontottem el, hogy belemenjek-e, de nagyon nagy a kisertes. Ha beadom a derekam, szerintetek mikor mondjam meg neki, hogy szuz vagyok? Elmondjam-e egyaltalan? Ha nem mondom el, nem fogja kellemetlen meglepeteskent erni? Ha elmondom, nem fog kihatralni a dologbol? (O 31 eves, es az az erzesem, hogy eleg tapasztalt lehet, en 26.)
2014. júl. 5. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

26 éves szűz nő... Szóval már annak is örülsz, ha feléd néz egy normális megjelenésű hím? Szánalmas.

Legyen már egy kis önbecsülésed. Keress valami srácot, akinek hosszabb időre is kellesz.

2014. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ne alkalmi pasival veszítsd el, hanem olyannal akit szeretsz és komolyan gondolod
2014. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem kizárt, hogy meghátrál, de előbb-utóbb mindenképp rájön. Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy az első rendes kapcsolatban történjen, akkor szerintem ne mondd el neki: később már nemigen fog meghátrálni.
2014. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld,engem így erőszakolt meg egy szemét patkány, így vesztettem el a szüzességem,nem kivánom senkinek, várd meg, amíg eljön akinek nem csak arra kellesz,mert egyébként baromira tud fájni és ez marad meg neked első élménynek
2014. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hajrá, ne mond meg:)
2014. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem alkalmira kellene! És volt már dolgom szűz lánnyal is! Szívesen megismernélek!
2014. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarnám megbántani az előttem hozzászólokat!

Ha úgy érzed add oda magad!

Nekem volt, hogy szólt a lány. Megbeszélte velem, hogy szeretné ha én venném el, tanítanám.

Volt, hogy meglepődtem. Azt hittem úgy voltunk együtt, hogy megvan neki. De mondta, hogy nincs meg. :)

Egyik sem okozott problémát.

Mindennek ellenére szerintem szólj! Meglehet jobban oda fog figyelni.

2014. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hulyeség komoly pasival elvesztened,mert előbb utobb ugyis kiváncsi leszel ,és másokat is ki akarsz probálni,abbol meg csak baj van akkor...
2014. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
"Igazira" várni fölösleges. Mi van, ha csak 40 évesen találod meg, vagy akkor sem? Szerintem menj bele, és mondd el neki, hogy mi a helyzet.
2014. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!