Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok is igénylik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is igénylik az alkalmi szexet. De ha egy fiúnak alkalmi szexre elég ha egy kicsit is tetszik a csaj, akkor a csajoknak miért olyan pasi kell meg alkalmira is aki megfelelő apajelölt lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez micsoda hülyeség?

Csak rossz csajt fogtál ki.. :D

2012. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy megfelelő apajelölt? Egy 10/10-es lány miért akarna egy ronda srácot egyszeri alkalomra? Az alkalmi szexkapcsolatnál amúgyis fontosabb a külső.
2012. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz, vagy egyszerűen csak így akart lerázni a csaj.
2012. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dugok orrba, szájba, élvezem az életet, soha nem bántam meg egy dugást se még, nem is értem mit lehet ezen megbánni. A puncim arra való hogy használjam. Boldog vagyok, nekem senki nem mondja meg mit tegyek mikor és kivel. Hetente más hapsival vagyok, igaz nehéz őket lerázni mert mindig komoly kapcsolatot akarnak én meg csak szexet. Most jön az hogy a hím soviniszta fiúk lepontoznak mert megmondtam a frankót, egészségükre! :D
2013. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!