Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy minden...

Mit tegyek, hogy minden rendben menjen?

Figyelt kérdés

20/F vagyok és még szűz. Nem tartom tragédiának, nem izgat. Túl válogatós voltam, vártam az igazit...


Most megismerkedtem egy lánnyal, aki bejön, beszélgettünk a szexről és szeretne velem lefeküdni, viszont hazudtam neki, hogy nem vagyok szűz (azt mondta rossz tapasztalatai vannak a szűz fiúkkal o.O) Idősebb tőlem két évvel, tapasztaltabb... én meg nem szeretnék leégni, túl gyorsan elmenni, stb.

Valami ötlet mit tegyek, hogy minden ok legyen?



2014. júl. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A láncfűrész csodákra képes ;)
2014. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a degenerált választ, sokat segített, tényleg!

Lehet, hogy hülyeségnek tartjátok, de nekem nagyon fontos, hogy ne égjek le! ;)

2014. júl. 6. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
verj be egy felest. lazulj el.
2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el, lassú legyen a tempó. Ha pedig már érzed, hogy elmennél állj le egy kicsit, csókold meg esetleg vedd ki és csapkodd a hasához illetve a popsijához. Ilyen kisebb szüneteket többször is tarthatsz.
2014. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hiba volt hazudni!

Hiába adunk tanácsot, akkor is legalább csak ügyes szűz fiú lennél.

Szerintem amíg nem késő addig beszélj vele. Ha szeret megérti, hogy féltél azért amit mondott. ( rossz tapasztalatai)

Ha gondolod priviben beszélhetünk.

2014. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kár volt hazudni... ha az igazit vártad akkor miért nem várod még egy kicsit tovább? Ha ilyen dologban úgy érzed hogy hazudni "kell" ennek a lánynak, csak azért hogy jobban megnyerd, akkor kár az erőlködés... lehet rosszul sül el ha rájön, hogy még nem voltál senkivel.. de nem értem ez miért ilyen szégyen, hogy hazudni kell róla..
2014. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem becsülne ha elmondanád neki. Ha meg kinevetne akkor meg nem kár érte.
2014. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!