Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy is kezdjem? .16 éves...

Hogy is kezdjem? .16 éves lány vagyok, a külsőmmel minden rendben, a koromat is meghazudtolom, mind külsőleg, mind gondolkodásilag. Azonban.

Figyelt kérdés
Sok barátom lehetett volna, de eddig sosem mertem belevágni egybe sem.. Van most egy fiú aki komolyabban tetszik, de ő 21 éves és nagyon jól néz ki.. ÉS tetszünk egymásnak, de viszont tudom, hogyha összejövünk, sor kerülne arra is, hogy na akkor le a ruhával.. Viszont én még tartok ettől.. Szégyenlős vagyok, és félek hogy nem felelnék meg neki, hogy nem vagyok neki elég.. Sokkal szebb lányokkal foglalkozott eddig, és nem is értem mit szeretne tőlem.. Magára az egészre készen állnék, csak a körülményektől, meg magától a menetétől félek.. Ezért is inkább úgy vagyok vele, hogy hagyom a srácot, nem kell még pasi, inkább csak elbolondítgatom őket.. De viszont rossz, hogy már sok fiút szalasztottam el csak mert nem vagyok megelégedve önmagammal.. Nem tudom mit kellene csinálnom.. Válaszokat várok..
2011. dec. 6. 05:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Esetleg várni? Ha ettől félsz, akkor még nem vagy elég érett, hiába hiszed azt (meg minden fiatal manapság).
2011. dec. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, SŐT igaz, viszont szeretném már ha velem lenne valaki, hogy tapasztalatot gyűjtsek, de félek az ilyen dolgoktól..
2011. dec. 6. 06:01
 3/23 anonim válasza:
Hát, döntsd el mit akarsz jobban. Ha valamilyen éretlennek érzed magad (vagyis félsz az elkötelezettségtől), szerintem ne kezdj bele semmibe, mert úgysem lesz jó vége. Várj amíg készen állsz rá, nem hajt a tatár és világvége sem lesz holnap.
2011. dec. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

"nem kell még pasi, inkább csak elbolondítgatom őket.."

Na ettől kicsit más a megítélésem rólad, miért kell hülyíteni a pasikat?

Én ezt mindig is nagyon inkorrekt dolognak tartottam.

Sok nő azt hiszi, a pasiknak nincs lelkük, velük lehet összevissza szórakozni.

Ez nagyon gerinctelen dolog.

viszont te meg attól félsz, hogy megsérülsz, ha valaki meztelenül meglát, tehát te félted önmagad.

Amúgy ha teljesen hibátlanul is néznél ki se biztos, hogy "elég" lennél a srácnak, némi rutin, meg tapasztalat se árt, ha van már...

2011. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Dottorre ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs értelme a sextről félni, mert akkor történik meg ,amikor te akarod, és a világ egyik legjobb dolga, ami történhet az emberrel, másrészt pedig, ha a barátod szeret, akkor tök mindegy, hogy hogy nézel ki, úgy szeret ahogy vagy, szóval a szégyellősség szerintem nem egy kapcsolatba való dolog. Amíg ezt nem tudod levetkőzni, addig nincs is értelme kapcsolatba bonyolódni.

25F

2011. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ekkora problémákat...
2011. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16 éves 21 évessel ááh. nem szeretem h ilyeen nagya korkülönbság. én úgy vagyok vele (ÉN!) hogy 14-18 (ink 15) járjanak együtt és 18-24 innen meg mér nem részletezem... Nem a korkülönbség számít hanem hogy MIKOR van a korkülönbség.
2011. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

előző a 14-18 is nagy korkülönbség, a 12-16,és a 16-21 is ugyanis más-más korosztály mások az elvárások,te még éretlen vagy,mint a tinik 80-90 % csak a szájuk nagy,de az érettség tulajdonképpen azt jelenti,hogy tisztában van vele mikor minek van itt az ideje,hogy nem kell mindent elsietni,hogy nem fél a szextől ha az megtörténik,és nem írogat 1000 kérdést mennyire fáj,mennyire vérzik ha elveszti a szüzességét

a másik ami nagyon lényeges a pasik ugyanúgy éreznek,mint te és egyátalán nem jó ha bolondítgatod őket,nem csak azért,mert rosszul fog nekik esni,de egy idő után egy sem áll majd veled szóba,mert már tudják,te csak hülyíted őket

Neked még korai a párkapcsolat,ezeket a kérdésedből szűrtem le és a kommentjeidből,hidd el nem késel el,ha csak 1-2 év múlva lesz komolyabb barátod,a szexről meg annyit, tizenéves korban főként 13-16 évesen még korai,egy párkapcsolat kamaszok között amúgy sem a szexről kéne szóljon,nem úgy kell,hogy összejöttök az 2 hónap múlva mikor még nem is ismeritek,szeretitek egymást összefekszetek,ha meg már elég érett leszel a párkapcsolathoz,és a szexhez egyiktől sem fogsz félni,hanem természetesek lesznek számodra

2011. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kérdező!

amíg valamit nem akarsz tulajdonképpen, addig minek foglalkozol vele? ha tetszik akkor keresed vele a kapcsolatot, ha nem keresed nyilván nem is tetszik annyira.

2011. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó, hogy magától attól félek, hogy valami bántódásom esik, ne értsétek félre.. Utolsó kommentelő : De én szeretném ha ez a srác összejönne nekem, és keresem a társaságát, csak ha arra gondolok, hogy majd egyszer talán eljutok vele addig, hogy megsimerjük egymást mégközelebbről, akkor tartok tőle, hogy nem lennék neki elég jó.. még nem volt dolgom olyan téren senkivel, csóktól tovább nem jutottam el.. Viszont ha eztz a fiút meg akarom magamnak tartani, és komoly kapcsolatot szeretnék vele, akkor sor kell hogy kerüljön arra is.. és én a tapasztalatlanságom miatt aggódom.. Ő neki már volt dolga sok lánnyal ezért gondolom, hogy ha velem lenne nem tetszene neki.. Értitek? Az meg hogy a fiúkat elbolondítgatom ez olyan dolog, hogy a fiúk is ezt csinálják a lányokkal, én miért ne tehetném? Ha hagyja magát bebolondítani, akkor az az Ő hibája.. És mivel eddig még nem volt kapcsolatom, ezért ez jól jött.. ÉS nem, nem bántom meg egyiket sem, mert azért ezeket a fiúkat sem kell félteni.. ;)
2011. dec. 6. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!