Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy nézhetnek ki azok a...

Hogy nézhetnek ki azok a srácok akik prostival vesztik el 20 on évesen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mint a többi
2014. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, átlagos srác.
2014. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jóképű vagyok, csak béna a csajoknál. Évente 1-2-szer nagyon csinos lányok kezdeményeznek nálam. A gimiben tucatnyi csinos lánynak tetszettem, jó pár szerintem évekig belém is volt zúgva. Az egyetemen is látom, hogy elég sok lánynak tetszem, akik szintén jól néznek ki.

18-20 éves korom között 3 barátnőm volt, összesen kb. 5 lánnyal csókolóztam és 1-et ki is nyaltam. De egyikkel sem sikerült lefeküdni.


Miért voltam akkor még szűz 20 évesen? Mert visszafogott, félénk típusú voltam, aki rossz családi környezetből került ki. Apa alkesz és elcseszte az életét, bár nem árt a légynek se fizikailag, de sosem volt igazi apám, aki tanítgatott volna. Az itthoni veszekedős, negatív környezet is eléggé visszafogottá, önbizalomhiányossá tett.


Mit csináltam?:

1. Úgy döntöttem abbahagyom a rinyálást és megtanulok nőzni, érteni a nőkhöz, bánni a nőkkel, stb.

2. Elmentem egy prostihoz 20 évesen, hogy elveszítsem és ne aggódjak tovább azon, hogy "Jaaaj, még szűz vagyok."

3. Fokozatosan megtanultam csajozni. Megszólítani őket, beszélgetni velük, randizni velük, megcsókolni és lefektetni őket.


22/F

2014. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így nézek ki:

[link]

Nagyon sok csinos lány talál jóképűnek.


Szóval itt a kérdésre is a válasz: Így néz ki egy srác, aki 20 évesen prostihoz megy elvetetni a szüzességét.

2014. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

teljesen átlagosan néznek

van aki egy csalódás miatt nem talált másik lányt

van aki belezúgott valakibe, csak nem jött neki össze és az évek csak teltek

van aki túl félénk

van akinek kevés ideje van, nem jár el szórakozni és a környezetében nincs olyan, akivel együtt tudna lenni


stb.

2014. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lány a kérdező? Hány éves? miért kérdezi? Csak nem azért, hogy kiket kell kerülni mint a leprásokat? küldjek képet?
2014. júl. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pl rondán:

Magas/pocakos szőke, szemüveges, piros orrú, nyuszi fogú vagyok.

Szal' nem kell aggódnod, nem a justin biber; vin dizel típusú emberkék fanyarodrak erre.

24f

2014. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ismerősöm 25 éves, kb 175 cm és 65-70 kg, teljesen jó, átlagos testfelépítéssel (nem kigyúrt), mégsem volt még barátnője, szűz

nagyon szerelmes lett 1-2 éve, de a csaj nem viszonozta, ismerősöm sok időt ölt bele, h meghódítsa, de nem jött össze, így nincs senkije

dolgozik reggel 6-tól este 6-7-ig, plusz otthon is sokat segít, hétvégente jár el szórakozni a közelben, de itt nem talál barátnőt

2014. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

15eeves vagyok es enis prrostivl basztam eloszor...D

more rendesen nyuszitett az a nima xd

15lány

2014. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!