Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megváltoztatja az embert a...

Megváltoztatja az embert a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Amiután nem szűz az ember másabb lesz? Nyitottabb, bátrabb?

Vagy nem változtat semmit dologon?

Mert mindenképpen változik az ember mikor van barátnője.

Ennek van köze a szüzességhez, vagy inkább csak ahhoz van köze, hogy szeretet kap az ember, és akkor boldog ezért nyitottabb.


2014. júl. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megváltoztat: onnantól nem vagy szűz, annyi változik :-P
2014. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magabiztosabb lettem tőle, sokkal. Egyrészt ebben változtam meg, de már az is elég alapvető változtatás lelkileg, hogy a szüzességed, egy darabot magadból odaadsz a párodnak, ezzel tulajdonképpen egymáséi vagytok. Ez a kettőtök közti bizalmat még jobban megerősíti, szóval szerintem ebből a szempontból is nagy jelentőséggel bír a szüzesség elvesztése.
2014. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez emberfüggő szerintem. Van,aki magabiztosabb lesz utána,de olyan is van,aki nem változik semmit. Viszont az első aktus megpecsételheti a későbbi szexuális életedet.
2014. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfog egy boldogságérzés, ami végig vezet az életeden.

Nem látni változást benned, max annyi, hogy nyíltabban tudsz majd beszélni erről a témáról is a haverokkal, meg eleve kellemes érzés azzal a tudattal élni, hogy a szerelmedé lehetsz minden tekintetben.


Ha valakinek van párja, akkor egy kicsit változik, mert ugye őt is belevonja ezentúl az életébe.


Szerintem inkább a boldogságérzet tesz nyitottá, amit a szüzesség elvesztése idéz elő.

2014. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!