Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Miután elvesztettétek...

Lányok! Miután elvesztettétek a szüzességetek, mennyit változott a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi ideig tart, mint előtte? Néhány nappal rövidebb vagy hosszabb? Ugyanannyira fáj vagy kevésbé? Esetleg jobban?
2014. júl. 10. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még szűz vagyok, de két barátnőm mondta, hogy nekik azóta sokkal jobban fáj a menszesz, nagyon göcsölnek és szenvednek, de ez normális. Jah, és állítólag a szex segít rajta.
2014. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvesztése önmagában semmit nem jelent, de a rendszeres és jó szexuális élet pozitívan hatHAT a menstruációra.

Nekem rendszeresebb lett (napra pontos mindig), és a PMS-től sem szenvedek már, de ez nagyobb részt inkább a jó párkapcsolattal, és az ezzel járó stresszmentesebb élettel hozható szerintem összefüggésbe.

2014. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. óta pontosabban jön, nem fáj annyira és mindig van kivel masszíroztatni a combom és a derekam! :-D

Amúgy ez változó! A fájdalom csökkenését a felszabaduló hormonok és a szeretetteljes nyugodtság okozza! Ha késik 1-2 napot, akkor pedig egy vadabb együttléttel elöcsalható!

Az 1. együttlét után nem késett, viszont elötte a stressz miatt 2 hetet csúszott..

2014. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. júl. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!