Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elmondtátok a szüleiteknek,...

Ti elmondtátok a szüleiteknek, mi történt, miután elvesztettétek a szüzességeteket? Egyáltalán mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy halom ilyen kérdés, hogy -Jajj, hogy mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz??

Miért kell ezt elmondani? Szerintem ha lefeküdnék valakivel, az csak az én és az ő dolga lenne, még ha el is mondanám valakinek, hogy megtörtént, az max. a barátnőm lehetne, a szüleim lennének az utolsók, akikkel ezt megbeszélném..

Ti elmondtátok a szüleiteknek? Mit szóltak?


2013. máj. 19. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én beteg dolognak tartom ezt 23 éves fejjel.Senkinek semmi köze hozzá,de nagyon sok lány csinálja,sok ilyen kérdés volt már.
2013. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is hülyeség, ez csak rám, és a szerelmemre tartozik.Nem fogom csak úgy elújságolni rögtön a szüleimnek, valószínűleg utána jönne egy nagy-nagy fejmosás, ami volt már elég...

17L

2013. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mondanám el, max a legjobb barátnőmnek, mert Ő mindent tud Rólam, na de a szülőknek, hát nagyon nem lenne jó ötlet szerintem..:$$
2013. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam.Mert kérdezősködtek:)
2013. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csodálatos Balaton vizében eltöltött meztelen éjszakán vesztettem el a szüzességemet. Védekezés, nuku. Másnap anyunak elmondtam, mert azért a tapasztalat sokat segít abban, hogy ne legyen gyerek. Anyu magához ölelt, és mondta: Hát te is felnőttél kislányom. És mindent megtett a következmények ellen. Aztán sokat beszélgettünk, és bizony sok mindent mondott, ami nekem mint kis szerelmes fruskának nem is jutott akkor ott az eszembe. Ehhez azért egy ilyen anyuka kell. Nekem Ő volt az első, akinek elmondtam. Aztán senki mással nem beszéltem erről.
2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, eddig azt hittem, velem vagy a szüleimmel van a baj, de ha más is úgy gondolja, hogy ez magánügy...:)

Utolsó: azért milyen jó fej anyukád van már :D Engem általában már azért majdnem kinyírnak a nézésükkel, ha meglátják, hogy egy fiúval beszélek vagy ilyesmi, ezek után nem szeretném megtudni, mekkora leordibálást kapnék, ha kiderülne, hogy nem, hogy egyáltalán szexeltem, de még csak nem is védekeztem..:S

2013. máj. 19. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el. 27 évesen kicsit furán vette volna ki magát a dolog...:'D
2013. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hanariko ***** válasza:

Lehet hogy neked a szüleid lennének az utolsók, de valakinek van olyan kapcsolata a szüleivel hogy elmondhassa. (pl. nekem) persze ezzel nem kéne ide rohangálni és kiírogatni hogy jaj, hogy mondjam el... csak elmondani)

Valaki nem mondja el, valaki igen. ennyi.

2013. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen! Jó fej az anyukám, és az apukám is. Sosem tiltottak el semmitől. Megbeszéltük a dolgokat. Ha valamit szerettem volna, elmondtam nekik. Ők elmagyarázták, hogy minek mi a veszélye, mi miként jó, vagy rossz, és én döntöttem. Már emlékszem kis iskolás koromban is. Mivel tudtam mire kell számítani, általában úgy döntöttem, ahogy ők is jónak látták. Amikor nem úgy döntöttem, rendszerint meg is bántam. Azt viszont megjegyeztem egy életre.

Most az a véleményem, hogy inkább segítenek engem dolgokban, mert ha egy tini a fejébe vesz valamit, és megtiltják, az nem azt jelenti, hogy nem teszi meg, hanem azt, hogy titokban teszi meg. Én így 20 évesen nagyon hálás vagyok nekik mindenért, mert szabadon élhettem az életemet. És ha lesz nekem gyerekem, szintén hasonló módon fogom nevelni. Talán nekem is sikerül megóvnom őt a saját tudatlanságától.

2013. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, a barátnődnek elmondod, mi? Majd ad neked jótanácsot. Ő már csak ért hozzá! Anyádnak, aki a világra hozott, egy szót se! Szerinted ez így korrekt?
2013. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!