Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek engedjem? (többi...

Szerintetek engedjem? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan egy éve h együtt vagyunk és többször is próbálkozott volna szexel vagy egy laza pettingel de nem engedtem neki mivel rólam tudni kell h husikás vagyok és félek,h ha ruha nélkül meglát akkor elmegy a kedve tőlem mert már ő volt lánnyal és azok a lányok testileg modell alkatúak voltak .. és tudom h nem vagyok az esete a páromnak és így nem merek vele szerelmeskedni ..erről mi a véleményetek ? mit tegyek ?

2014. júl. 10. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te vágysz arra, hogy pettingeljetek, vagy szeretkezzetek?
2014. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy buta vagy és ha már egy éve együtt vagytok, gondolhatod, hogy nem azért van veled, mert másra vágyik, hanem mert szeret. Az alakod miatt pedig nem stresszelni kell, hanem tenni érte. A husikával sincs baj, a husis csak is tudnak nagyon nagyon nagyon szexisek lenni, de egy kis mozgás senkinek sem árt.
2014. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy egy hónap után igénylem a szexet, egy egészséges párkapcsolatnak ugyan nem a közepe, de fontos része.
2014. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Teszek érte de ez nem megy egyről a kettőre ! Igen vágyok rá,de az alakom meggátol ebben!
2014. júl. 10. 16:08
 5/14 anonim ***** válasza:
na persze, 1 éve nem volt nővel és csak rád vár
2014. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bébike! Valószínűleg rájött már a kedvesed arra, hogy nem egy piszkafa vagy...mert képzeld ez ruhán keresztül is látszódik...:) Szóval nyugi...ha egy éve veled van, akkor az azért van mert szeret, és ha te is szereted őt, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy akkor mire is vársz?!

Hát nem olyan fiúnak jó odaadni a szüzességedet, akivel kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba...? Vagy inkább egy igazi tulok vadbarmot szeretnél, aki csak jól megdug és otthagy?

2014. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 4


Azért kérdeztem meg, hogy te vágysz-e rá, kívánod-e, mert a kérdésedben te úgy fogalmaztál, hogy "engedjem-e".


Szerintem nagyon más "megengedni", hogy megtörténjen, mert a másik már nagyon szeretné, netalán sürgeti, és más minden porcikáddal vágyni a másik érintésére, arra hogy végre szeretkezzetek.


Abból, ahogy a kérdést megfogalmaztad, nekem olyan érzésem lett, hogy talán valamiért - akár tudat alatt - félsz még valamitól, vagy nem bízol meg teljesen a párodban, és ez a husisság csak kifogás.


Neked kell tudnod, hogy a husis testalkatod valóban ok, vagy netalán csak ürügy arra, hogy ne engedd őt magadhoz közelebb.


Szerinted ő ruhában nem látja egyébként, hogy te nem modell alkatú vagy, hanem "husikás"?


Közel egy éve veled van, úgy hogy előtted több szexuális kapcsolata is volt.


Ha bármi másért nem szeretnéd, vagy korainak tartod az életkorod miatt (mert az nem derült ki a kérdésedből), akkor szerintem rendben van, hogy várd meg, amíg biztosan tudod, érzed, hogy akarod.


De ha tényleg csak a husis testalkatod miatt, akkor mire vársz, mire vár ő? Hogy modell alkatúra lefogyj? :-)

2014. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy látja ruhában is, de teljesen más mint meztelenül.Attól tartok,h úgy elmegy a kedve tőlem ahogy a kérdésemben is leírtam.Ez az egy dolog gátol benne h megtegyem .17/L
2014. júl. 10. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha egy év alatt nem fogytál le nem is fogsz.

Hamarabb kidob azért mert egy éve nincs szex, mint azért ahogy kinézel. Ha egyszer majd tényleg fogyni akarnál én tudnék segíteni.

2014. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szilvia0200 válasza:
szerintem menj oda hozzá feküdj le vele! ha szeret valójábban nem hagy ott! pláne ha 1 éve vagytok eggyütt akkor biztos nem hagy ott! emiatt nem kell streszelni magad :)
2014. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!