Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek engedjem neki?

Szerintetek engedjem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon régóta tetszik, 2 évvel idősebb nálam. Nem rég kezdtünk beszélni, kb. felhők felett 3 méterrel vagyok, már csak azért is mert tudja kivagyok. már 1 hónapja szinte minden nap beszélünk, és sokszor kérdezi, hogy én meddig mennék el egy kapcsolatban? Pl.: smároláson túl..

És nem tudom.. szerintetek?:) /Üzit is írhattok. köszi!:$/



2013. márc. 13. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megakar dugni.
2013. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mivel még szűz vagy nyugodtan mondhatod hogy mindennt szépen sorjában. Csak olyannal feküdj majd le akivel rendes kapcsolatban vagy, különben úgyis megbánnád a dolgot.
2013. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
És hány éves vagy, anya? 14? Mert akkor ne tovább!! Ilyen kérdést nem tesz fel olyan lány, aki már érett a szexre.
2013. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne feküdj le vele ha nem vagy 18 alatta az ilyen kalandok baromira koriak,pláne ha nem is jártok
2013. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de fogunk járni;3
2013. márc. 13. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha jártok pár hónapja akkor lesz ideje hogy szóba kerüljöna dolog. Ne add könnyen magad mert akkor épp ilyen könnyen egyedül si találod magad. Aki szeret az meg fogja varni hogy kész legyél rá. Minél jobban ismeritek egymást és minél mélyebb a kötödés annál kevésbé lesz kellemetlen az első alkalom.
2013. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég fiatalka lehetsz,ha tőlünk kell tanácsot kérni ahhoz,hogy mit csinálj,akkor még ne csinálj inkább semmit
2013. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!