Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha Szilveszter és Újév között...

Ha Szilveszter és Újév között voltam először lánnyal és többször is csináltunk 11 után kezdtük és nem tudtuk mikor végzünk akkor honnan tudjam, hogy még az óévben vesztettem-e el a szüzességem vagy az újban?

Figyelt kérdés
Ha az újban akkor egy évvel öregebb vagyok, ha a régiben akkor még fiatalabb. Bár még jobban bonyolítja a dolgot, hogy márciusi születésű vagyok, azaz ha az új évben még akkor sem biztos, hogy öregebb vagyok, mivel január messze van márciustól. Azaz ez egy picit definiálhatatlan kérdés, hogy mikor vagy ennyi és ennyi éves. A szüzesség az ilyen szempontból akkor még inkább.
2014. júl. 11. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
what?? o.O
2014. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
first world problem :D
2014. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szard már le :D
2014. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is a válasz, biztonság kedvéért alufóliából készíts sisakot magadnak, még jól jöhet.
2014. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nem töltötted be az x-et, így mindkét esetben ugyanannyi vagy.
2014. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sisak miért jöhet jól?
2014. júl. 11. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
a nap kérdése XDDD
2014. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te hülyébb vagy mint az átlag.Hogy lehet ilyen baromságot kérdezni?
2014. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!