Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az itteni lányok a szűz...

Az itteni lányok a szűz huszonéves fiúknak, akiket élőben elutasít az összes lány, miért javasolják a netes társkeresőket? Ott magukból indulnak ki, hogy naponta tucat levelet kapnak? Fiúknak viszont nincs ott sem sikerük, próbáltam.

Figyelt kérdés
Ugyanúgy ott is rögtön képet akarnak, ha nem tetszik, akkor kapálódzhat a pasi világba, egyedül fog meghalni. Ezt miért nem fogják fel az itteni lányok? Én is regiztem több oldalra, frappáns leveleket írtam több tucatot, jó ha egy válasz érkezett. Holott megnézték a leveleket, elkeserítő ott is.
2014. júl. 12. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

A netes társkeresőket még nem próbáltam... az ismeretlen terep számomra.

Nem tudsz ismerkedni, mondjuk iskolában, fősuli, egyetem, munkahely, baráti társaság (amelyik érint téged)?

2014. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fősulit már elvégeztem, ott nem. Munkahelyen 40 feletti nők vannak csak, mind családosak. Baráti társaságom kicsi, ott is mindenkinek van párja már, sőt sokszor baba is.


28 F.

2014. júl. 12. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Értem! Azért próbálkozhatsz tovább a neten, hátha... de biztosabb, ha megpróbálsz valahogy mégis a való életben ismerkedni. Tudom, könnyű mondani...
2014. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenkinek egy több tucat elutasítás után, hogy újra menjen előre és újra kapja a kosarakat. Nem könnyű a folyamatos megaláztatás elhiheted.
2014. júl. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!