Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem túl elhamarkodott a...

Nem túl elhamarkodott a szüzességem elvesztése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, két éve vagyok együtt a barátommal. Nem tabutéma a szex, sokszor átbeszéltük, hogy mi lesz, ha...

Szeretjük egymást, ő nagyon türelmes, tehát nem erőltet semmit. Viszont egy pár hónapja én is érzem, hogy egyre jobban szeretném, nagyon vágyom rá (mármint a barátomra), jól esik az érintése. De kételkedem, mert ez lesz az első, és mi van, ha túl fiatal vagyok ehhez?


Vagy szerintetek csak a félelem miatt van a kétkedés? Mit tanácsoltok, mi legyen?


A válaszokat előre is köszönöm, a rosszindulatú emberek viszont, ha lehet, kíméljenek! Köszönöm. :)


17/L



2014. júl. 12. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned a kérdés, akkor még korai.
2014. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Ha engem kérdezel, szerintem főleg a félelem beszél belőled. Hiszen hosszú ideje együtt vagytok, megbízol a barátodban, ráadásul már át is beszéltétek, szóval nem "ahogy esik úgy puffan" lesz a dolog, ez jó :)

Ha úgy érzed, szeretnéd, kívánod, és érett vagy hozzá, akkor nem vagy túl fiatal. Az érettséget nem a kor adja. Sokan érzelmileg már 16 évesen készen állnak, valaki még 20 évesen sem.

Szoktatok pettingelni? Ha igen, "milyen szinten"? Kicsit éles a megfogalmazás, de ha közben már arra gondolsz és azt kívánod, hogy "dugja be", akkor szerintem nincs mit túlragozni a dolgon. Sok sikert :)

2014. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha 2 éve varatod és még nem érzed magad késznek akkor nem vagy elég erett lelkileg.
2014. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nem korhoz köthető, hanem érettséghez, h ha már úgy érzed, h eljött a pillanat és ő is viszonozza, akkor ckészen álltok rá.
2014. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor leszel teljesen kész a szexre, amikor semmiféle kétség, kétely nem fordul meg a fejedben, hanem annyira vágysz a barátodra, kívánod őt és teljesen elfeledkezel mindenről csak a vágy és a hév fog vezérelni, az hogy megérintsd, érezd őt és fordítva.....amikor nem kattog az agyad dolgokon, csak önfeledten élvezni tudod a vele eltöltött időt, az aktust. :)
2014. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skorpió87 válasza:
6%

Ha tényleg szereted, vágysz rá, akkor semmi akadálya. Valahol mindenki aggódik az első alkalomtól, úgyhogy érthető.


Viszont nem vagyok biztos abban, hogy a párod beérte 2 éven keresztül csak pettinggeléssel és nem ment máshoz úgymond levezetni... Olyan szép és jó azt hinni, hogy a nagy Ő vár ránk évekig, megértő, hűséges, de aligha hiszem.


Már csak azért sem, mert egy fiúnak is vannak vágyai, amiket szeretne kielégíteni. Nem arról híresek, hogy kordában tudnák magukat tartani. Ők jobban kívánják a nemi aktust, kódolva van bennük. Ezt nem lehet visszafogni !


De nem gonoszságból írom, csak azért, hogy tudd milyen dolgokkal kell számolni az életben. Ettől függetlenül lehet, hogy szerencsés helyzetben vagy, de semmibe ne higyj 100%-ig. A szerelemben is ébernek kell maradni. Majd rájössz... Sok sikert!

2014. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a barátommal az első randi után lefeküdtem ( elvesztettem a szüzességem) 16 voltam akkor, teherbe is estem pont a 17. születésnapomra született meg a baba, azóta, mégegy gyerekünk lett a nagyobbik 14 éves és nem szűz a kisebbik 13 és már ő sem szűz (tegnap volt a születésnapja és a barátja ezt adta neki) A 14 éves lányom azt kérdezgette, hogy mikor eshet már teherbe, mert ő legszisebben minden nap sz.pna, de nem engedtem neki , elmentek Hawai-ra 2 hétre és bizony megtörtént bekapta a horgot, 4 hónapos terhes , és egyenlőre úgy tűnik, hogy a kisebbik is nagyon akarja.


Ez van, de remélen hasznos volt. Szerintem Kapd be te is a horgot minél előbb

2014. júl. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Skorpió87 válasza:
Gratulálok, ha igaz a történet, hogy 13-14 éves lányaid már szexuális életet élnek, meg teherbeesés, minden. Csodálom, hogy ezt engedélyezik. Valami döbbenet. Ez nem normális, agyi probléma, ha ezt valaki természetesnek tartja. Nem hiába találták ki a törvényt és ők még gyerekek. Gyerek szül gyereket. Aki ezt jónak látja, annak baj van a fejében. Nem kicsi. Inkább szégyen, nagy szégyen.
2014. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha ugyerzed hogy kivanod akkor semmi akadalya:) mindenkiben van felelem erzes..bennem is volt..nemis kicsi..de ha szeret akkor figyel majd rad..ha nem tabu tema akkor az sem okozhat gondot hogy aktus kozben kommunikaljatok tehat ha valami faj vagy ilyesmi akkor merj neki szolni:) kortol nem fugg..minden csak szeretet/bizalom kerdese:)
2014. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!