Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vélemények? Gondolatok? Más...

Vélemények? Gondolatok? Más is van így?

Figyelt kérdés

Nos, szerintem sokan érdekeltek ebben az intim témában. Az a helyzet, hogy már 18 éves vagyok és egyre inkább azt érzem, hogy ki fogok futni az időből...persze nem mennék bele egy kapcsolatba csak azért, hogy elveszítsem, de valamilyen szinten zavar, hogy a velem egykorú lányok/fiúk többsége már túl van ezen. Sajnos a mai "generáció" jelentősen befolyásol másokat (többek közt engem is - mert húú 18 éves és még szűz..stb.) Azért azt is tudom, hogy vannak akik tiszteletreméltónak tartják. Én szerelemből szeretném...csak valahogy mindig rossz helyen lehetek rossz időben :D


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Aki hasonló helyzetben van mit gondol, vagy nem is zavar annyira?



2014. júl. 14. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

20 vagyok, és engem nem zavar.

Talán azért is, mert most kezdtem el ismerkedni, és jól haladnak a dolgok.

2014. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

engem nem zavar, de nekem betegségem van (szociális fóbia), ami megnehezíti az ismerkedést, így nincs min izgulnom, hogy gáz, vagy akármi.

normális embereknek nem értem miért nem jön össze ://


21f

2014. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra én is kíváncsi lennék, hogy miért a normálisak szívnak legtöbbször?! :/ :)
2014. júl. 14. 15:15
 4/7 anonim válasza:
Nem a "normálisak" szívnak legtöbbször. Egyáltalán vannak normális és normálatlan emberek? Értem én, gondolsz a prostikra vagy egyéb más társadalmi szférába tartozókra. Akár hiszed, akár nem, ők is normális emberek... más gondolkodással. :) Ne vesd meg őket.. :) 18 éves vagy? Na és? Előtted az élet? IGEN! Akkor veszted el a szüzességed, amikor úgy érzed, hogy megfelelő emberrel vagy és érettnek gondolod magad ehhez. Felesleges ezen nyűglődnöd és görcsölnöd, mert lényegtelen. :) Ne érdekeljen már más, csak te. :) Ki fogsz futni az időből? :o Erre van megszabott intervallum? o.O Ejj..
2014. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neked e téren semmi aggódni valód nincsen.


Légy büszke a szüzességedre, és ne hagyd, hogy elrontsa a mindennapjaidat az a szöveg, hogy "18 évesen szűz? Ez már senkinek sem fog kelleni", mert pont, hogy az ellenkezőjét gondolják a férfiak.


Nem futsz ki semmilyen időből. Előtted az élet. A lényeg, hogy görcsölj erre rá, inkább ne törődj vele, mert lehet túlságosan odafigyelsz és kikerülöd, de ha nem foglalkozol vele, akkor hirtelen bele is botolhatsz, mert nem vetted észre. :D :D


Nem vagyok ilyen helyzetben, mert megtaláltam az igazit, de ha abba lennék se zavarna, örülnék is neki, ha nem találtam volna meg életem párját, az meg más kérdés, hogy csak azért, hogy 18 éves koromig szűz maradjak nem szalasztottam el, nagy hiba lett volna. :)

2014. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rám is volt, aki furcsán nézett emiatt, akadt olyan is, aki lenézett és hitetlenkedett. Néha rosszul esett, de próbáltam figyelmen kívül hagyni. Egyébként pedig nagyon örülök, hogy nem adtam a fejem hülyeségre, és megvártam azt a pillanatot, amit kellett. Nagyon szép volt az első alkalom, és büszkén mondhatom, hogy szerelemből tettem (19 évesen).


Így utólag úgy gondolom, ha néha rosszul esik a lenéző, meg nem értő vélemény, próbáld figyelmen kívül hagyni, és csak magadra hallgass. Nem szabad mások után menni. Az a fontos, hogy te jól érezd magad, és ne tegyél olyat, amit nem szeretnél. :)

19/L

2014. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! :)köszönöm a válaszokat, igazán átértékelendő dolgokat olvasok :)
2014. júl. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!