Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, ha mindenáron szűz...

Normális, ha mindenáron szűz akarok maradni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szokatlan kérdés.

Nem, nem vagyok meleg.

Nem, ronda sem.


Szóval szerintetek ez normális?

Mert egyáltalán nem akarok változtatni.

20/f


2014. júl. 14. 21:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Volt valami gyermekkori rémálmod, csalódásod a szexel kapcsolatban, vagy csak túlzottan lefoglalnak a játékok és egyáltalán nem érdekelnek a nők?


Az is lehet, hogy eddig olyan lányok közeledtek hozzád, amilyen típusoktól kifejezettem rosszul vagy. pl: agyonszolizott bőr, és műmelltől kezdve műhajig minden mű rajta.


Amúgy ha valakibe szerelmes leszel, olyan nincs, hogy ne kívánnád meg, úgyhogy szerintem leszel te még nem szűz.


Egyébként meg mindenkinek más a normális, de ez szerintem nem teljesen az.


18/L.

2014. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
várjál csak ezzel barátom. majd ha a huszas éveid végére érsz.
2014. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félsz egy új kapcsolatba belevágni. Gondolok arra, hogy volt egy barátnőd akit mindennél jobban szerettél, és megcsalt úgy, hogy ti még le sem feküdtetek mivel szűz vagy. Ez olyat traumát okozott benned, hogy úgy érzed összetört a világ körülötted. Ilyenkor biztos akkora a csalódás, hogy nem is akarsz mással lenni, de remélhetőleg az idő az efféle sebeket is összeforrasztja addig ameddig tudja.
2014. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
11. Nem foglalnak le, munkázom, tanulok. Időm az is van. Volt egy szerelmi csalódásom és az idézhette elő ezt. Érdekelnek, de ismerkedés nem az erősségem.
2014. júl. 14. 21:49
 15/32 A kérdező kommentje:
13. Ne haragudj, de ismerlek? :D Eltaláltad teljesen.
2014. júl. 14. 21:51
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

:D 13-as vagyok.


Tényleg ez az egyik legrosszabb a szerelemben, hogy annyira meg lehet bántani a másikat, hogy elmegy az életkedve tőle.


Nem tudom milyen viszonyba vagytok most,de ne hagyd magad, próbálj meg talpra állni, foglalkozz egy kicsit a barátaiddal, menjetek el el sörözgetni, szórakozni, beszéld ki a problémádat annak akiben igazán megbízol, és próbálj felejteni.


Szerintem a következő szerelem lehetőségétől már nem fogsz elzárkózni, hidd el a szex az egyik legcsodásabb dolog a földön, ne hagyd ki, az viszont nem baj ha csak 25 évesen veszted el pl. vagy még később, a lényeg, hogy legyen egy szerető családod, mert nélkülük üres lesz az életed, higgy nekem.

2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Csak tudod kérdező, ha te konkrétan tudatosan tudod, hogy ez mi miatt van. Akkor igazából innentől már a te döntésed, jóó persze ettől még befolyásolhat ez az érzés.


De amúgy meg te dolgod, végső soron tök mind1 mi miatt, felőlem aztán, bár hülyeség,, legalábbis ha csak direktből, mert ha amúgy se jönne össze semmi akkor tök mind1

2014. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Nem a bíráló számít, nem az, aki fanyalog, mert az erős ember egy pillanatra megbotlott, vagy mert ezt vagy azt szerinte jobban is csinálhatta volna az, aki cselekedni mert. Egyedül azé az érdem, aki kiáll a küzdőtérre, akinek arca porban, verejtékben és vérben fürdik, aki vitézül tör előre, aki újra meg újra téved és hibázik, mert a tévedések és hibák minden erőfeszítés velejárói; aki síkra száll a nemes ügyért, aki szerencsés esetben végül megízlelheti a diadal gyümölcseit, s ha derekas teljesítménye dacára végül mégsem arat sikert, legalább tudja, hogy soha nem kell osztoznia a bátortalanokkal és hidegszívűekkel, akik nem ismernek sem győzelmet, sem vereséget."



Theodore Roosevelt

2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Az a normalis amit te annak gondolsz, a lenyeg hogy magadnak ne hazudj!
2014. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%
Imádom ezt az oldalt és a rajta lévő sok önjelölt pszichológust, akik kb ~20 szóból mély, messzemenő következtetéseket, gyermeki traumákat képesek felfedni!
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!