Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítsem a barátommal a...

Elveszítsem a barátommal a szüzességem?

Figyelt kérdés
A barátom 17 én meg 14vagyok. Ő már nem szűz, de én még az vagyok de furcsamódon vonzódom hozzá még egy hónapja sem vagyunk együtt, de már kívánnom mit tegyek? feküdjek le vele? vagy várjak még?
2014. júl. 15. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem feküdj le vele. Aztán menj abortuszra.
2014. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Védekezzetek! Olvass, érdeklődj (szülők, közel álló rokon, barátok) mielőtt belevágnál. Ne hagyd, hogy kihasználjon a barátod és naiv kislányként koppanj!!!
2014. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz egy kicsit..mėg kislány vagy!
2014. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg,meg fogod bánni
2014. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még 1 hónapja se vagytok együtt és már le akarsz feküdni vele?

Szerintem először is kislány vagy még ennyi idősen bárki bármit mond, elég szomorú, hogy ez lett a "divat", hogy ennyi idősen már szexelnek.

Másodszor alig ismered.......egy okos lány azért nem adja oda magát alig 1 hónapnyi ismerettség után.

Harmadik, nagyon kíváncsi lennék, mit tudsz a szexről, gondolom annyit, hogy szét kell tenni a lábad, meg ha azt mondja a barátod, hogy szopj, akkor azt kell csinálni.....ezeken kívül szerintem sok fogalmad nincs róla, ami szintén elég gyerekes. A védekezésről már men is beszélek, gondolom, majd "vigyázni fog" azt mondta.....szóval, azt csinálsz amit akarsz......összességében naív, éretlen kislány vagy még, a szex ebben a korban még nem neked való, ráérsz vele, ettől nem leszel se nagylány, se értékesebb egy fiú szemében, legfeljebb jól megdug aztán otthagy :)

2014. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várjál még! Nem is ismered...
2014. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, számít valamit is neked, ha egy halom vadidegen igent vagy nemet mond?
2014. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám vad idegennek mert gyerekkori barátok vagyunk! Ismerjük egymást elég jól! Még kb 3-4.-es lehettem mikor szerelmes lettem belé szóval ő az első szerelem is.
2014. júl. 15. 12:18
 9/11 anonim válasza:

Ne feküdj le vele... Előbb győződj meg valamilyen módon arról hogy nem csak kihasznál-e..

Ha ő is valóban szeret akkor csináld vele mert ha megcsal akkor nagyon fogod bánni..és nem értem ezt 14 évesen miért kell már f..z a tinip.csákba :DD már bocsánat..várjatok még ezzel szerintem :)

16/F

2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Doruss válasza:

Ne legyetek ennyire lekezelőek. Kulturáltan is el lehet magyarázni, hogy szerintetek miért nem jó ötlet.

Kérdező, szerintem ezt neked kell érezni. Te ismered magadat meg a barátodat. Gondold át jól, hogy mit tudsz róla, mennyire ismered, mennyire bízol meg benne (mennyire érdemes a bizalmadra). Ne mások véleményére hagyatkozz, akik semmit nem tudnak rólad, csak amennyit a kérdésben leírtál. Kettőtökről kell, hogy szóljon ez az egész.

2014. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!