Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt még olyan valaki aki...

Van itt még olyan valaki aki viszonylag későn veszítette el?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok és még szűz :(

Eléggé a kissebbségbe tartozom ezzel.


2010. jan. 8. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 21 évesen következett be az "ártatlanság elvesztése".

Sztem egyáltalán nem gáz, ha valaki nem tiniként szexel először.

2010. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

van. Még később. És vállalom. :)

Téged zavar?

Ne foglalkozz vele.

Keresd az igazit, vele lesz jó.

2010. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már egy kicsit igen... de főként az, hogy nincs barátom :(

Egyszer csak eljön ennek is az ideje...

2010. jan. 8. 15:47
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
nem veszek rá mérget, de sztem bátyjám 30 volt. mert előtte nem volt neki senkije, csak tizenéves korában egy lány, de ő nagyon átvágta. hacsak vele nem volt semmi, de akkoriban ez még nem ment ilyen könnyen.. vagy esteleg valakit vagy valamit igénybe nem vett, de túl tisztességes ő ahoz.:) és nocsak. mára már van egy kisfia, és boldog. nem érzem, h bárki szemében is kevesebb lett volna ő ezáltal.:)
2010. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Így van, eljön majd az ideje.

Én 24 évesen ismertem meg, 1 év múlva esküvő.

Szóval, ne aggódj, majd váratlanul betoppan a nagy ő az életedbe.

29F

2010. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen vesztettem el. nekem még igy is kicsit korai. szeretném elmondani magamról, h 20-21 éves korban vesztettem el, de már nem lehetséges. ne szégyelld, semmi gond nincs ezzel. örülj, h nem 14 évesen d.gtak meg a wc-ben, van aki erre büszke :DD te arra legyél, h tiszta vagy, és annak fogod odaadni magad ( jobb esetben ), akit szeretsz, és aki téged is szeret.
2010. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is 21 évesen a második komoly kapcsolatomban. Az első barátommal 16-18 éves koromig voltam együtt, petting volt meg ilyenek, de végül nem feküdtem le vele, pedig nagyon szerettem, de valahogy lelkileg nem voltam még érett. Így visszagondolva egy kicsit sajnálom, mert az első barátomat jobban szerettem, és biztos szép emlék lett volna. Neked is eljön majd az ideje, és legalább testileg-lelkileg érett leszel, és nagyon fogod kívánni, és így nagyobb az esélye, hogy jó legyen.

26/L

2010. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is 21 voltam,mikor elvesztettem.És nem bántam meg,hogy eddig vártam vele.Ekkor éreztem magam felkészültnek,szerelmes voltam és ne bántam meg.

22/L

2010. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
én meg 18 vagyok és még mindig szűz...énis szeretném elveszteni de amig nem jön megfelelő partner addig őrizgetem:)
2010. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi rossz nincs. Csak a celebrob@ncok reklámozzák, hogy minél előbb annál jobb. De nekik ez létkérdés :)
2010. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!