Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor kene elveszi...

877 kérdése:

Szerintetek mikor kene elveszitenem a szüzeségem? Mert az osztálytársnöim mind 16 évesen akarják. En is ekkor kéne elvesztenem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hany eves vagy?
2014. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, amikor együtt leszel valakivel, akit szeretsz, és ő viszont szeret.

Mi van ezzel a mai világgal?!

2014. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor kel elveszítened amikor eljön az az idő, hogy odaakarod adni valakinek magad aki meg is érdemli, és nem csak átcsesz, és kihajít.
2014. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úristen :D Hát ha ők akkor akarják akkor persze feltétlenül tedd azt te is :D Ilyet kérdezni...Hát nem te érzed azt hogy kivel és mikor szeretnéd? Ha eljön a megfelelő pillanat akkor fogod megtenni nem biztos hogy 16 évesen lesz az lehet hogy 17 vagy 18 ne adj isten 19 :D nem muszáj neked 16 évesen mindenképp elveszíteni mert a többiek is akkor akarják :D ez nem akarás kérdése vagy is nem annak kéne lenni egy lánynak az ártatlansága egy kincs és nem az első jött-mentnek kell oda adni bár a mai 10en éveseknél ez már ritkaság aki így gondolkodik...de meglepő hogy hova fajul ez a világ...és szomorú...
2014. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2014.09.23.-án 17:23-kor Nagy Ákossal az M0-s 3. kilóméter kövénél a piros ABC-123 rendszámú ladájának fehér plüss ülésén durex gumit használva...


komolyan ez a kérdés?


Akkor és azzal veszíted el akivel akarod! De szerintem találd meg azt aki tisztel, megbecsül és szeret és te is nagyon szereted! Ne add oda akárkinek a tested egyik legdrágább kincsét! Ha olcsó ribi akarsz lenni akkor tedd meg...biztos sokan elvennék tőled...olyannak add aki megérdemli!


21F

2014. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek! Szűzoltó vagyok.
2014. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
holnap délben ebéd után
2014. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 HotChoc ***** válasza:
Na jó...asszem inkább visszafekszem aludni...
2014. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez nem korhoz hanem partnerhez köthető!!!
2014. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Doruss válasza:

Nem értem, miért kell ez a felhajtás a szüzesség körül.

Akkor veszted el, amikor szeretnéd. Ez alatt nem azt értem, hogy "16 évesen szeretném", hanem azt, hogy majd ha jön valaki, akire vágysz, akivel szeretnéd.

Semmi értelme csak azért csinálni, hogy kimondhasd, hogy "már nem vagyok szűz". Semmi értelme. Főleg hülyeség mások véleménye miatt csinálni. A te életed, a te tested és a szex úgyis két emberről szól, senkinek semmi köze hozzá, még akkor sem, ha egy társaságban divat szétkürtölni.

2014. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!