Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lett divatos korhoz...

Miért lett divatos korhoz kötni a szüzesség elvesztését? Miért olyan nagy gond, ha valaki huszonévesen ér meg egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elég sok embert csak később kezdi érdekelni a másik nem vagy tini korukra nem voltak érettek esetleg volt valami defektjük vagy nagyon nehezen ment nekik az ismerkedés. Emiatt nem értem, hogy a 20 év felettieket miért skatulyázzák be a nem egészséges kategóriában, amikor sokuk teljesen egészségesek, csak később értek meg. Emiatt nem értem minek kell korhoz kötni, mikor nem mindenki 14-15 éves korára vagy 17-18 éves korára ér meg csak valamivel később és úgy látom több emberre igaz.
2014. júl. 16. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor megértelek.

De egy fiúnál nincsen komoly kapcsolathoz kötve a szüzesség elvesztése. A legtöbb férfi egyszerűen olyan, hogy könnyen szexel először alkalmi vagy egy éjszakás kapcsolatban is. Én is egy másfél hónapig tartó viszony során veszítettem el 18 évesen, amit egyáltalán nem neveznék komoly kapcsolatnak.

Egy nőnél érthető, ha nem talál komoly kapcsolatot és az a baj, de egy férfinél ez nem kifogás.


Egyébként akinek 15, vagy 18 évesen nem megy a csajozás, az később sem fog hirtelen a semmiből megtanulni érteni a nőkhöz, erőfeszítés nélkül.


28/F

2014. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem tindédzser korban gyakori hogy nem érik meg valaki egy kapcsolatra és szexre, de azt furcsának tartom ha még 20-30 évesen sem elég felnőtt valaki hozzá.
2014. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én értelemhez kötném legszívesebben, de nehéz ezzel olyanokkal tárgyalni, akik huszonévesen képtelenek értelmezni egy gyógyszer betegtájékoztatóját.
2014. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kell elveszteni amikor az illető elég érett, és akarja is, siettetni semmikép sem kellene.. szerintem.
2014. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4es

a fiuk atlagosan 12 eves korukban mar megdunanak mindent ami mozog

es onmagarol mindenki ugy velekedik, hogy erett... ez igy egeszseges... szoval ez igy nem mukodik

2014. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20-as éveik elején járó emberek 90%-a nem érett még a komoly kapcsolatra. De azért szexelnek, mert úgy gondolják, miért ne, hiszen mindent lehet. Akik meg nem csinálják, azok meg kellemetlenül érzik magukat.
2014. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért szexelnek, mert a szex önmagában is a világon az egyik legélvezetesebb dolog.
2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ezt nem korhoz kéne kötni! Érzelemmel sokkal jobb, mint ész nélkül lefektetni mindenkit.
2014. júl. 16. 14:58
 9/9 anonim válasza:
Ezt nem korhoz kötik,egyszerűen sok az olyan,akiknek egy hetes kapcsolatuk vannak már 13 évesen,tüdőig felhúzott nadrág,top amiből kint van az mellük,ami alapból akkora mint a kezemen a szúnyogcsípés,de kirakják push up-pal. a fiúk meg ezekre izgulnak mert az ilyen 13-14-15 és 16 éves lányok könnyen adják magukat, és nekik gáz ha 15évesen még szüzek. egy normális ember szerintem vár az igazira akiben megbízik legyen 17-18 vagy akár huszonéves.
2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!