Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 körüli szűz csajok, ti...

25 körüli szűz csajok, ti mennyi idő után feküdtetek le a barátotokkal, azaz vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
és mennyi idő múlva volt csak petting majd szex?

2014. júl. 20. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szüzek, akkor nem tudnak a kérdésedre választ adni.
2014. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

Én nem vagyok csaj, de válaszolok barátnőm helyébe. A barátnőmnek 23 évesen vettem el a szüzességét én voltam ez első párkapcsolata is. 1 hónap után nyúltam be a bugyijába, de akkor is ő kezdeményezett :-). Én még tudtam volna várni, mert tudtam, hogy szűz. Első körben csak a csiklóját meg az ajkait simogattam és így élvezett el. Egy pár alkalomig még ez ment. Majd egy ujjal kezdtem el izgatni. Tisztán emlékszem, hogy milyen volt. Alig fért bele az ujjam, mert olyan szűk volt és egy kicsit fájt is neki, de óvatosan csináltam és lassan haladtunk. Majd egy pár alkalommal rá már ment két újjal is :-)

Az első sexre kb 3 hónap múlva került sor a megimerkedésünktől.

2014. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mikor mondta el,h még nem volt nagy tapasztalata?
2014. júl. 20. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
a 2es büszke magára :)
2014. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kettes, és milyen gyakran találkoztatok hetente?
2014. júl. 22. 18:14
 6/7 anonim válasza:

A 2. randin sejtettem, hogy nem volt előtte senkije.

Kb a 3 hét után kérdeztem rá....hallgatott és ebből megtudtam, ami korábban már sejtettem. Én nagyon örültem neki :-) Egy nagyon értékes lágy és azóta is együtt vagyunk. Hetente kb 2-3-szor találkoztunk és minden nap beszéltünk.

2014. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ezt miből sejtetted a 2. randin?
2014. júl. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!