Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó ötlet elveszteni a szüzessé...

Jó ötlet elveszteni a szüzességem egy szexbarátságban?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van egy lánybarátom akivel nagyon mély már a kapcsolatunk, az igazság hogy ki vagyunk éhezve elég rendesen, és elég sokat beszélünk a szexről, együttlétről is beszélgettünk, de ő már nem szűz és nem is tudja rólam hogy még nem feküdtem le eddig senkivel. Jó ötlet ez? Igazából szeretnék túl lenni már rajta és szerintem egyenesbe is hozna mert eléggé fusztrál és zabvar a csajozásban.

2014. júl. 21. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Kúreld meg rendesen! :D
2014. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keféld rommá :D
2014. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy olyannal vesztettem el, akire fel is voltam izgulva.
2014. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést elolvasva egyből javasoltam volna, hogy ne.

De mivel már 20 éves és fiú vagy, szerintem nem veszítenél semmit. Igaz férfiként is szebb, jobb megélni az elsőt szerelemből. Van nekem is 20-21 éves ismerősöm aki szűz, és jól meg van. A 20 év az még elég fiatal.


Nem tudom mit érzel, így nőként én biztos nem csinálnám ezt, de ha tényleg annyira nem bírsz aludni enélkül, akkor rosszat nem látok benne.


Javasolnám, hogy várj, de ha nem vagy ilyen romantikus típus akkor nyugodtan. Igazából ez a te döntésed, hiszen felnőtt férfi vagy.

Csak arra figyelj, hogy a lánybarátodnál minden oké legyen.

:)

2014. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!