Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A volt barátom vajon mit akar?

A volt barátom vajon mit akar?

Figyelt kérdés
először jól ment minden 7-hónapig voltunk együtt utána szakítottunk nem találkoztunk 2-hétig míg nem kaptam egy levelet amelybe az volt írva "még mindig szeret hiányzol neki" és összejöttünk újra 1-honapig voltunk együtt és újra szakítottunk nem talalkoztunk egymással 2-honapig köszöni sem köszöntünk egymásnak (azt találta ki hogy lefeküdt egy másik csajjal (közben nem igaz)) míg nem nyár elején kimentünk sétálni beszélgettünk és mostanra annyira közelre kerültünk egymáshoz mint még soha ölelgetjük egymást puszilgatjuk egymást (de nem vagyunk együtt) tegnap este majdnem megcsokoltam.... mit tegyek ez jó igy hogy nem vagyunk együtt és ezt csináljuk vajon szeret még vagy csak meg akar húzni segítsetek pls.....

2014. júl. 24. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
érdekes figurák vagytok! :)
2014. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönjük :D asszem xD
2014. júl. 24. 15:51
 3/3 anonim válasza:
mert szeretitek egymást!! de jobb ha tobább lèpsz sztem nem hiába szakitottatok!!! mert velem is ugyan ez volt sokszor szakitottunk es osszejottunk semmi èrtelme nincs ennek ha egyszer vèget vettek valaminek ne kezdjètek ujra!!!
2014. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!