Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a legjobb póz az első...

Melyik a legjobb póz az első szexhez? Barátom lovagló pózt akar, de elvileg az nehéz. ötletek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kutya póz.
2014. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Komolyan elore megbeszelitek a pozokat? Azt is meg kene vitatni, hogy melyik hany percig tartson es ki mikor elvezzen el. Luzerek.
2014. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
mindenképp misszionárius legyn ha szűz vagy. Lovaglóban nincs az a szűz lány aki rá tud ereszkedni a barátjára... Misszionárius pózban tudod a legjobban elengedni magad és tudod irányitani hogy ne menjen olyan mélyre, hacsak nem teszed a lábad a nyakába (elsö alkalommal kizárt) akkor nem megy olyan mélyre mint mondjuk lovaglónál. Ami még nagyon fontos hogy csak akkor probálja meg berakni hogyha már nagyon fel vagy izgulva és orgazmus közeli állapotban vagy.
2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
2! Te biztos rögötn egy szex isten voltál elsö alkalommal és örült szenvedély volt és persze a szűz bpárodnak is rögtön volt 5 orgazmusa. Az elsö alkalom marhára nem erröl szokott szólni... Föleg ha mindkét fél szűz. De ha csak a lány az akkor sem erröl szól az első. Látszik hogy pasi vagy, nektek könnyű.... Bár lehet még szűz vagy azért nem vagy ennyire tisztában a dolgokkal, de hogy szűz lánnyal nem voltál még az tuti...
2014. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

#4

2-es vagyok, 32 eves, ket szuz lannyal is voltam meg egy olyannal, aki csak egyszer csinalta addig. 17 eves voltam amikor elvesztettem, a lany mar nem volt szuz. Nem tervezgettunk elotte semmit. A szuz lanyokkal se tervezgettem semmit.


Szerintem te komplikalod agyon es misztifikalod tul.

2014. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
persze ezen az oldalon mindenki azt mond amit akar... De sejtem ki vagy... Nem te mondtad pár hónapja hogy veled minden szűz lánynak rögtön volt orgazmusa is????
2014. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#2 igen, megbeszéljük meg képzeld, még gumit is veszünk előre.
2014. ápr. 15. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a lent a csaj, fent a pasi... :D Nekem az volt legelőször.. :D
2014. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Nem emlékszem, hogy mondtam volna ilyet, meg amúgy a "minden" is csak "mindkettő", de azért elég jól igyekeztem.


#7 Vegyetek óvszert, az nagyon fontos, és tényleg egy lényeges előkészület, de az isten szerelmére, ne görcsöljetek azon, hogy ki mikor milyen pózba menjen.

2014. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!