Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj, ha nem szerelemből...

Miért baj, ha nem szerelemből akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, szóval nagykorú, az eddigi barátaimmal pettingig jutottam, szóval tapasztalataim azért vannak egy ideje, de lényegében még szűz vagyok. Van egy kedves ismerősöm, aki 25 évvel idősebb, mint én, igen tapasztalt, művelt és tudom, hogy bízhatok benne, odafigyelne rám. (Család nem ismeri, vagy ilyesmi)


Barátnőimnek elmeséltem, és kiakadtak. Szerintük ez nagy hiba lenne és mindenképp le akarnak beszélni róla. Viszont engem a velem egykorúak nem izgatnak fel. A kevéssel idősebbeknek meg még tini vagyok, vagy futókaland. Bennem viszont szexuális vágy már van, és ha ez nekem is és a "partneremnek" is jó, akkor mi a baj? Miért kéne mindenkinek ugyanúgy elveszítenie? Engem nem vonz a kezdeti tapasztalgatás, bénázás. Azt szeretném, ha "beavatnának" és azt, ha "ő" avatna be...


Szerintetek? Esetleg tapasztalatok?


2014. júl. 24. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
apakomplexus...
2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

én megpróbálnám a hejedbe :-D

inkább egy tapasztalt mint egy béna fiatal

hajrá szurkolok neked

2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha apakomplexus, akkor miért baj? Ha élvezném, akkor szerintem nincs ezzel gond. Azért mégse egy 14 éves lány vagyok... Meg nem buliban akarom piásan elveszteni, mert azért erre is vannak példák.
2014. júl. 24. 22:46
 4/13 A kérdező kommentje:
2. köszi:)
2014. júl. 24. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:

ne másokkal beszéld meg ,csináld.

Én már voltam ilyen helyzetben,nagyon jól alakult,szívesen bevállalnám újra,,, a csajnak is nagyon tetszett,kb fél évig talizgatunk utána,,41F

2014. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A döntés az enyém, csak azért kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye róla.
2014. júl. 24. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Hülyeség lenne még évekig várni a lovagra, aki úgyis otthagy fél éven belül.
2014. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő független 44 évesen?
2014. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, de ismerem a párját, és ő is tud mindent....
2014. júl. 24. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:

ha kapcsolatban van, akkor ez erkölcstelen. Attól függetlenül, hogy a párja mit gondol.


Az erkölcs betartása meg másoktól független, tehát mások viselkedése nem befolyásolja meglétét.

2014. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!