Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj, ha nem szerelemből...

Miért baj, ha nem szerelemből akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, szóval nagykorú, az eddigi barátaimmal pettingig jutottam, szóval tapasztalataim azért vannak egy ideje, de lényegében még szűz vagyok. Van egy kedves ismerősöm, aki 25 évvel idősebb, mint én, igen tapasztalt, művelt és tudom, hogy bízhatok benne, odafigyelne rám. (Család nem ismeri, vagy ilyesmi)


Barátnőimnek elmeséltem, és kiakadtak. Szerintük ez nagy hiba lenne és mindenképp le akarnak beszélni róla. Viszont engem a velem egykorúak nem izgatnak fel. A kevéssel idősebbeknek meg még tini vagyok, vagy futókaland. Bennem viszont szexuális vágy már van, és ha ez nekem is és a "partneremnek" is jó, akkor mi a baj? Miért kéne mindenkinek ugyanúgy elveszítenie? Engem nem vonz a kezdeti tapasztalgatás, bénázás. Azt szeretném, ha "beavatnának" és azt, ha "ő" avatna be...


Szerintetek? Esetleg tapasztalatok?


2014. júl. 24. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt csak az a hiba, hogy párja van... Amúgy még azt mondanám, hogy tedd azt, ha neked jól esik, tényleg nem kell mindenkinek ugyanúgy elveszítenie.

De így nem tud majd komolyra fordulni a kapcsolatotok, és ezt Te fogod megbánni, nem pedig a pasi.

Egyenrangú kapcsolatot keresnék a helyedben, akár idősebb, de független pasival. Lehet, hogy már szeretnéd elveszíteni a szüzességedet, de megérdemelsz egy olyan kapcsolatot, ahol a férfinak Te vagy az első, és nem kell rajta osztozkodnod mással.

20L

2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lennék nálad a 2. :)
2014. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi lett/lesz azóta a dologgal? Márha szabad tudni.
2014. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!