Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudhatnám, hogy szűz-e...

Honnan tudhatnám, hogy szűz-e a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ismerkedek, 28 éves, egy komolyabb kapcsolata volt, kb 5 hónapig voltak együtt, mondta is,h nincs nagy tapasztalata. Szerintetek már nem szűz? Mi utalhat rá mégis?

2014. júl. 27. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
konkrétan még nem akarok rákérdezni, elég ciki lenne....
2014. júl. 27. 20:28
 2/12 Kerida ***** válasza:

Miért fontos?


Amúgy meg: légy vele olyan jó kapcsolatba, hogy őszintén elmondja neked. Más módszer nincs.

2014. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd őszintén elmondja, ha akarja. Mert ha béna az ágyban, majd ha odáig eljuttok, az nem feltétlen egyenlő a szüzességgel. Szóval érted...
2014. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. De ha nincs nagy tapasztalata, akkor mindegy, hogy szűz-e. Csak minimális különbség van (ha van).
2014. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemrég volt a negyedik találkozó és elmentünk egy parkba,ahol pont nem volt senki, hosszasan csókolgattuk egymást és olyan közel volt,h éreztem neki,hogy áll és pár másodperc alatt szerintem el is ment, ahogy a hangjából ítéltem :),persze ez még mindig jelentheti azt,h tleg nem volt még nagy tapasztalata,meg ez a kapcsolata is már rég volt.
2014. júl. 27. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
attól hogy felállt és nyögdécselt még nem jelenti azt, hogy el is ment:DD nekem is fel szokott állni meg szoktam hangokat is kiadni ha belelendülök a smárolásba de azért el nem durrannak a patronok
2014. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, mert rosszul érezheti magát, ne törődj a múltjával! Majd ha akarja beszél róla.
2014. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ágyban azért kiderülnek a dolgok,mennyire határozott,hanéha te irányitod a sexben az 1 kicsit árúlkodó jel lehet szerintem...
2014. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na jó ezt el nem hiszem. Hogy attól elment valaki, hogy csókolóztatok vagy mi. Jaj könyörgöm.


De amúgy a kettő tényleg nem feltétlen függ össze, simán lehet csak tapasztalatlan ERGO hát öm béna, kezdő, de nem szűz. Lehet félénk is de nem szűz. Amit mondtak, vagy elmondja vagy te kérdezed. De ne letámadd vele ugye.

2014. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha azt hiszed, hogy csókolózás közben elment akkor neked sincs nagy tapasztalatod...

hogy a kérdésre is válaszoljak nem fogod megtudni amíg rá nem kérdezel! 5 hónapos kapcsolat alatt amúgy szerintem simán lefeküdt a csajjal, nem is egyszer, de ettől még érezheti magát tapasztalatlannak. ha lefekszel egy csajjal már nem vagy szűz, de tapasztalati szinten körülbelül majdnem ott állsz! ebből a szempontból nézve teljesen mindegy, hogy szűz-e még vagy lefeküdt-e a barátnőjével 5-6, esetleg csak egyszer.

2014. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!