Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen még szűz vagyok,...

24 évesen még szűz vagyok, mikor lenne ideális elmondani a mostani srácnak, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
korábban is már ismerkedtem srácokkal,igaz nem annyira, nem mindig rossz sráccal találkoztam és a ,,nagy" dolog még nem történt meg, most van egy srác,akivel el tudnám képzelni, eddíg háromszor találkoztunk,sajnos egy héten csak egyszer tudjuk ezt összehozni,de minden nap beszélünk.

2014. júl. 25. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld, ne görcsöld magad miatta! Elég ha később elmondod mondjuk szeretkezés előtt!
2014. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az orrára kötni. Ha szóba jön, akkor ha nagyon akarod, elmondhatod, hogy nem találtál még olyanra, akivel szívesen átélnéd az első alkalmat.
2014. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 laci911 ***** válasza:
Ne mond el , csak akkor ha már vedkötök le . lehetőleg olyan helyen veszícsd el ahol számodra be indit .
2014. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van akinekbejon van akinek kizaro ok...majd ha komolyabbra fordul akkor mondd el..ha meg csak el akkarod egy mukival vesziteni akkor ne mondj semmit csak ha mar vetkoztok:d
2014. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de az nem becsapás,ha akkor mondom el,amikor már ott vagyunk...
2014. júl. 25. 22:20
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként azt mondja ő is ,h komolyan gondolja, de hát annyira még nem ismerem,h mi lenne ha most mondanám el neki,meg ha csak később és hogy reagálna rá...
2014. júl. 25. 22:23
 7/9 anonim válasza:
fordított helyzetben én nem mondtam el túlkorosan, hogy mi a helyzet csak jóval azután, hogy már szexeltünk
2014. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor pár randi után még nem mondanám el, de nem is "az utolsó pillanatra" hagynám.


Valamikor akkor mondanám el neki, amikor már annyira közel kerültünk egymáshoz testileg-lelkileg, hogy úgy érzem, hamarosan "komolyra fordulnak a dolgok".


Valószínűleg nem úgy mondanám el neki, hogy én még szűz vagyok, hanem (egy intimebb, meghittebb pillanatban) valami olyasmit mondnanék, hogy: "Annyira jó veled. Nagyon szeretlek. Veled szeretnék életemben először szeretkezni."


De persze te mindent akkor és úgy csinálj, ahogy te jónak látod, ahogy a te érzéseid súgják.

2014. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgyis csak addig fogod érdekelni amíg meg nem dug. Bármit is mond.
2014. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!