Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első?

Milyen az első?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen volt? Milyen érzés lányként elveszteni és milyen egy tapasztaltabb pasival mindez? Nagyon imádom, és vonzódok ahhoz a pasihoz, akivel valószínű elfogom veszteni. Fájdalmas? Vagy az elsők nem olyan jók? Ilyen esetekben segítenek a fiúk? :) Köszi, előre minden választ :D

2014. júl. 27. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
olyan mint a második
2014. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én is imádom a párom, aki elvette a leányságomat :) Ő is tapasztalt volt, tudta, hogy egy lánynak az első eléggé tud fájni és vérezni is. Jobban parázott, mint én, hogy fájni fog-e nekem :D Nagyon óvatos volt, apránként haladt, a saját igényeit háttérbe helyezte, és csak rám figyelt. Nekem csupán kicsit fájt, inkább csak kellemetlen volt pár másodpercig, szóval nem volt vészes, viszont eléggé véreztem, de ebből nem volt probléma. Mondjuk a barátom előre mondta, hogy inkább vérezzek, mint hogy fájdalmat okozzon nekem. Úgyhogy a szüzességem elvesztése szép emlék marad. :)

19/l

2014. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem terveztük el a szexet, csak spontán jött, megtörtént - valószínűleg azért nem paráztam. Filmet néztünk, közben csókolóztunk, majd petting, aztán lekerültek szépen sorjában a ruhák és megtörtént. Annyira be voltunk és voltam indulva, hogy nem is fájt és nem is véreztem, elmenni azért persze nem tudtam, de nagyon kellemes és új érzés volt.
2014. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 girl016 válasza:
84%
Szia! Nagyon megértem a félelmed, hogy izgulsz az első alkalomtól. Én is feltettem ugyanilyen kérdést, hasznos tanácsokat kaptam, tanultam is belőlük, felhasználtam őket. 16 éves lány vagyok, az elsőn már túl voltam június közepe fele. Emlékszem, hogy nagyon féltem, milyen lesz, mennyire fog fájni, mennyire fogok vérezni... Nos, jó volt, bár az első alkalmat még egyszer nem élném újra. :P Fájni fájt, de nem annyira, mint gondoltam, tűrhető volt. Vérezni egyáltalán nem véreztem, mert direkt úgy csinálta, hogy az előjátéknál rendesen benedvesített, felizgatott, és rendesen kitágított, mielőtt teljesen behatolt volna! Ennek nagyon örültem, hogy így csinálta, a vérzés miatt így meg voltam nyugodva, egy csepp sem volt. Nekem az kellemetlen lett volna, ha ott elvérzek mellette. Persze gumit használtunk, ti se felejtsétek el semmiképp, eszetekbe se jusson, hogy anélkül csináljátok! Védekezni mindenképp kell. Az tényleg fontos, hogy semmiképp ne stresszelj rá a dologra! Az egészre rá mehet, és nem jó dolog. Egy kicsit én is azt csináltam, látszott is rajtam, észre vette a barátom, sokat próbált nyugtatni közben. Attól is féltem, hogy milyen leszek az ágyban, mennyire érzi magát velem jól, de az elsőnél persze nem kezdhet jól az ember. Ez idővel és minden alkalom után változik. :) Most már nekem is sokkal jobban megy, nyugodtabb vagyok, el tudok lazulni, rá tudom bízni magam. Az elsőnél barátom hihetetlen óvatos volt, látszott, hogy értett hozzá. Amitől még nagyon féltem, kellemetlenül éreztem magam, az az orál. Nagyon meg voltam szeppenve, nem tudtam mit hogyan kell csinálni, de az is egyre jobban megy, meg lettem dicsérve múltkor is. Alakul a dolog szép lassan. Ennyi lenne nagyjából. :D Ha még szeretnél beszélgetni, szívesen teszem veled, nekem is jó kiadni magamból. Sok szerencsét, lehet már megtörtént, én is kíváncsi lennék rá. :)
2014. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!