Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért köti sok ember a korhoz...

Miért köti sok ember a korhoz a szüzesség melétét illetve elveszítését?

Figyelt kérdés
Szerintetek helyes vagy helytelen korhoz kötni?

2014. júl. 27. 22:51
 1/10 A kérdező kommentje:

legyetek szívesek ne azon lovagoljatok hogy 1db G betű kimaradt a meglétét szóból!

Előre is köszönöm.

2014. júl. 27. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván valamilyen szempontból helyes, de amúgy szerintem inkább érettség és érzelem kérdése az egész. Azokat nem szeretem, akik leszólnak lányokat, hogy jesszus, 14 évesen már nem szűz, majd egy másik kérdésnél szépen kioktatják a 18+os szűz lányokat, hogy egyáltalán nem számít a kor, mennyire éretlenek, hogy így gondolják, és akkor ne szexeljnenek. Szerintem inkább a következetesség fontos ebben a kérdésben.
2014. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát...nyilván nem pozitív dolog h sok 13-16 vagy talán már fiatalbbak is mutogatják már magukat...
2014. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Én sem azért mondtam (2.válaszoló vagyok).

Csak fiatal korban kevés olyan van h egyből mondjuk férjhez is megy

2014. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele pasiként, el akartam veszíteni még 18 előtt jóval, de végül kerek 18 lett belőle, amit sajnálok. Jobban örültem volna egy 16-nak, mégpedig azért, mert arányaiban azzal jobban jártam volna egy átlagos élettartam hitét véve alapul. Most gondolj bele: valaki vár mondjuk 20 éves koráig teszem azt a 16 helyett, ami 4 év; ennyi idő alatt mennyi fantasztikus élménytől fosztja meg magát vajon?! Persze, csinálhat sok mást is, de mégis mennyivel jobban jár, ha van +4 év klassz szex is az életében! Ezért számít szerintem. Ki akar kóró lenni? Valszeg csak néhány vallási fanatikus.
2014. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon én egy 20év fölötti szűz pasi vagyok, és már évek óta vágyom a szexre. Már rég el kellett volna veszítenem.(persze nem 13évesen)
2014. júl. 27. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Helytelen korhoz kötni,főleg a mai világban ahol szinte minden a külsőségről szól,és azon is múlik.
2014. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress egy szép és szimpi prostit, aztán mindent bele! Rengeteg nagyon szexi ribi járkál szinte minden nagyobb városban, illetve utak mentén. Gyakran 18-20 éves szexi, vékony, fullos kis csajok, és nem is kérnek sokat, meg kedvesek is. 20-ból már futja is rájuk, de ha biztosra akarsz menni, vigyél 30-at, és úgy már TUTI, hogy megkapsz egy nagyon jó bőrt!
2014. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, engem szűz létemre akkor is zavar, hogy sokan ennyire a korhoz kötik a dolgokat. Nyilván nem ez az átlagos, de simán el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor egy 13 éves lány elveszíti a szüzességét (nem erőszakkal). Ismertem olyat, aki 13 évesen feküdt le a pár évvel idősebb barátjával, akivel 3 éve együtt voltak. A lány akkor már tetsileg és lelkileg is érett volt a szexhez, és igen, akkor még nem házasodtak össze, de később igen. Ez persze kirívó.

De sokan nem fogják fel, hogy a mai világban sem minden 13 éves lány azért veszíti el a szüzességét mert minden áron el akarja. Sokan szerelmesek, vagy csak azt hiszik, néha átverik őket idősebb fiúk. Igen tapasztalatlanok, és nem biztos, hogy megfelelően döntenek, és igen régebben, sokkal ritkább volt az ilyen, de felesleges egész életben egy számmal a homlokunkon rohangálni, mert sok esetben a szám egyáltalán nem jellemzi az illetőt.

Persze a kislányomra majd igyekszem vigyázni, mert tényleg van, hogy valami túl korai, de az, hogy most mindenhol számokkal dobálózzunk, vagy netán megkeressük a bűvös határt, teljesen értelmetlen és felesleges szerintem.

2014. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes korhoz kotni.. 13évesen nem biztos,hogy a tested készen áll rá, és késobb problémák merulhetnek fel( inkább csak lányoknál). meg ugye a fogamzásgátlót se 14 éveseknek találták fel.
2014. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!