Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miben változtatja meg az...

Miben változtatja meg az embert a szüzesség elvesztése? Gondolkodásban például?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Van, akinek sokban, van, akinek semmiben. Van, aki elszáll magától, van, aki nem. Nem lehet általánosítani.
2014. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásod változik, mert nem gondolod már azt, hogy szűz vagy.
2014. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mert úgy hiszi, hogy ettől most aztán tényleg felnőtt lett, és magasabb státuszba lépett, a szüzek fölé. buta aki így gondolkodik...
2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
szemmi tök ugyan az marad éppen ezért nem vágom aki elszáll magától az miért is ? dugni bárki tud ha akar másnem pénzért..
2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
PL ismertem egy lányt aki azelőtt nagyon visszahúzódó volt a fiúkkal szemben.Úgy történt,hogy én voltam neki az első.Ráérzett a dologra és utána össze-vissza kefélget mindenkivel.Kicsit lelkiismeret furdalásom van,hogy így megrontottam de legalább jól érzi magát :))
2014. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem változtatott semmit, kivéve hogy utána egyfolytában szexelni akartam.

Na meg mi gumival nem tudtunk védekezni úgyhogy mindig bennem volt a para hogy mi van ha terhes vagyok. Mióta tabletta van meg teljesen felborult a hormonháztartásom és nagyon rossz mellékhatásai vannak de valamit valamiért.

18L

2014. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyi valtozas ert, hogy megnott az onbizalmam ismerkedes teren, sokkal konnyebben ismerkedek az emberekkel, mint azelott.
2014. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet e viselkedés terén általánosítani. Van aki kissé elszáll magától,van aki ugyan olyan ember marad,mint előtte volt. Ritkán az is előfordulhat,hogy az első együttlét valami miatt elég rosszul sikerül és így az adott személy későbbi szexuális élete már nem lesz felhőtlen,vagy teljesen megromlik. De ez nagyon ritkán fordul elő.
2014. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem megváltoztatott úgy gondolom. Természetesen nem fekszek le mindenkivel lépten-nyomon, de sokkal határozottabb lettem, és merek a szexről nyíltan is beszélni. Nem mondanám, hogy elszálltam, de az biztos, hogy megszállottja lettem az elcsábításoknak...
2014. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!