Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy pettingelni szeretnék?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy pettingelni szeretnék? Úgyérzem ő is akarja csak ez szerintem a fiú dolga hogy kezdeményezze a dolgot. (15 évesek vagyunk, szüzek) Mellét engedi hogy fogdossam meg minden jó. Csak igazából félek hogy mit szólna ha úgymond lenyulnék. Amúgy 4hónapja vagyunk együtt. Szóval várom a jó tanácsokat!
2010. jan. 10. 19:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát "nyulj le" mi rossz történhet? max megfogja a kezed és aztmondja, hogy nem
2010. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap mikor úgy érzed igazán belemelegedtetek, csókolóztok megfogod a kezed először csak ruhán keresztül nyúlj oda majd ha szokta a helyzetet pár perc múlva akár ha engedi a bugyijába is. Akár a kezét is megfoghatod a odateheted magadnak h ö is ismerkedjen a te testeddel. Ha nem akarja, nem engedi ne erőltesd. Ha engedi nincs probléma akkor már sínen vagy :)
2010. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha legközelebb együtt vagytok.Csókolóztok és induljon el a kezed "felfedezőútra".Ha a lány nem akarja megállít,ha nem,akkor minden oké.
2010. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Izgasd fel és akkor biztos h akarni fogja.
2010. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és legyél határozott és magabiztos.


Előző voltam.


amúgy 13/F

2010. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hihetetlen gyors válaszokat. Ez a nap holnap lesz, úgyhogy megpróbálom miután felizgattam. Bízok benne hogy nem állít le.
2010. jan. 10. 19:28
 7/9 anonim válasza:
ha már mondani kell neki, az rég rossz.
2010. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez LOL. Szextanács egy 13 évestől. :D

De am igaza van, tényleg. :D

2010. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Fogd meg a kezét és tedd a farkadra...miközben meglepődik és azzal van elfoglalva, már be is túrhatsz a bugyiba:))) Meglepetés!!!
2010. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!