Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy 17 évesen valaki szűz?

Figyelt kérdés

Bővebben is leírom ,hiszen tudom ,hogy rengetek ilyen kérdés van és már lehet unjátok, de sajnos vagy épp 'nem sajnos' én még 17 évesen szűz vagyok!


Komoly kapcsolatom volt már nem is egy , de nem éreztem akkor úgy ,hogy készen állnék rá.


Nem fognám a külsőmre ,hiszen szerintem és mások szerint is jó adottságaim vannak, talán a viselkedéssemmel taszítok másokat vagy nemtudom ..


Igazaból több fiu barátom van , mint lány , jól kijövök velük, de lehet a bunkosagom az ami miatt nem lépnek..


Ugy érzem viszont,hogy kifutottam a korbol, és ha ott az alkalom megint meghátrálok majd , mivel 'gáznak' fogom tartani a szüzességem!

Szerintetek tényleg ennyire rossz ez ,hogy még szűz vagyok? Ezt nem fogja gáznak vagy bármi másnak tartani a fiu?!


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)

Itt egy kép rólam... [link]



2014. júl. 29. 10:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma. De spórolj a sminkkel, meg a hajfestékkel
2014. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, ha 17 évesen még valaki szűz, ez nem verseny, mindenki a saját tempójában halad, még 10 év múlva sem lenne gáz.
2014. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Kifutottál a korból??

Dehogyis!! Még előtted az élet!!

A külsőddel tényleg semmi gond nincs! :-P

2014. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Manapság miért érzi mindenki a szüzességet gáznak ?
2014. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rajtad kívül senki mást nem érdekel így feleslegesen stresszelsz rajta.

17 évesen pedig nehogy már ilyeneket írj, hogy kifutottál a korból mikor még felnőttkorú sem vagy...

2014. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen..Nem teljesen erzem ugy hogy kifutottam volna csak furcsa mikor a baratnoim ezzel heccelnek hogy ...juuj Nasi de gáz hogy még szűz vagy!!

De már nem is egyszer megmondtam nekik hogy nem állok erre még készen és egyenlőre igy érzem magam jól!

2014. júl. 29. 10:56
 7/33 anonim ***** válasza:
Az, hogy becsülöm, hogy rendes lány, és nem egy divatr*bi.
2014. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
jol mondod nem vagy csúnya és nem gond az ha még szüz vagy az én párom is az és még csak a 18at tölti majd és enegm nem zavar inkább örülhet az akinek oda adod majd az ártatlanságodat ja és ha a fiük nem lépnek akkor idelye neked lépni és ha tudsz akkor vegyél vissza a bunkóságbol van amelyik fiut ez hozza lázba de a legtöbbjük nem vevő a bunkó csajokra
2014. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, NE legyen már a szüzesség manapság az emberek fokmérője! Ez magánügy, mindenki akkor esik rajta túl, mikor ő akar.


Egyébként meg: elgondolkodtató, hogy ilyen "ciki-e ha X évesen szűz vagyok?" kérdésekből naponta kiírnak vagy tizet, bezzeg olyat egyet sem látni, hogy "ciki-e ha X évesen már végig ment rajtam a fél város és lesz.ptam a háromnegyedét?".


Nem ciki! :) Majd szexelsz, ha készen állsz rá! Mindenki más ütemben fejlődik.

2014. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi lennék, hogy a barátnőid pontosan miért érzik többnek magukat attól, hogy már járt bennük pénisz?

Ez talán valami kitüntetés lenne?

2014. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!