Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miféle új hóbort, hogy így...

Miféle új hóbort, hogy így tartják meg a szüzességüket a lányok?

Figyelt kérdés

Amikor először olvastam/hallottam, azt hittem valami jó pofa vicc. De nem az. Egyre többet tapasztalom ehhez hasonló oldalakon, és sajnos már az ismerettségi körömben is hallottam, hogy a lányok inkább fenékbe dugatják meg magukat, mert akkor úgy megmarad a szüzesség...

Amúgy már nem lenne mindegy? Nem értem..


2014. júl. 29. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég kiábrándító első hallásra....eleve nem csípem az análszexet és egészségügyi szempontból is eléggé gáznak tűnik...Amúgy nem hallottam még én sem ilyen lányról, de biztos nem 100-as, ha így marad szűz...
2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nem új keletű. Régen, sok-sok évszázaddal ezelőtt is seggbe nyomták, főleg az úri népek, akik nem akarták, hogy a szolgálólány pl. viselős maradjon.
2014. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én most nem arról beszélek, hogy az anális szex hóbort, nem most szedtek le a falvédőről, hogy ne hallottam volna róla. :DDDD Nyilván, tudom mi az, tudom, hogy űzik. DEEEE!

Hogy valaki előbb rakatja magát fenékbe, mint vaginába?!?!?!

WATAFAKK? :D Én ezt nem tudom hova tenni...nem azon vagyok megbotránkozva, hogy maga a "műfaj" létezik, hanem azon, hogy valaki képes előbb így szexelni, mint a természetes úton..

2014. júl. 29. 19:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Erről én is hallottam, pontosabban úgy hangzott a sztori, hogy az iskolában így nyomják... A klotyóban a gyors cumi már nem annyira trendi, bár még vannak verseny (!) szopások is állítólag, viszont az "análozás" a menő a tinilányoknál... Ezt hallottam. Igaz, még nem találkoztam olyan tinilánnyal aki ezt fel is vállalja, vagy akár be akarná bizonyítani :D
2014. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fekete Holló válasza:
Olvasva magát a kérdést, és a válaszokat, kezdek rájönni a "mi kis világunk" több ízben is el van cseszve.
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!