Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Szombaton lefeküdtem a barátommal (még szűz voltam) és eléggé fájt (gumi nélkül csináltuk de nem élvezett belém) még csak el sem élvezett. Utána mind a ketten elmentünk pisilni aztán még párszor belém tette.

Figyelt kérdés
kicsit véreztem de olyan furcsa barnás volt a színe. 2x a fenekembe is beletette (véletlenül)és másnapra ugyanúgy véreztem kicsit és nagyon fájt mikor pisiltem..ez a fájás csak tegnap este múlt el(hétfő) de ma(kedden) mikor pisiltem nagyon vérzett lehet hogy megjött? még nem állt be a menstruációm..A fenekem még most is fáj..és állandóan ilyen folyásaim vannak vagy mi.. szüleimnek nem mondtam. Szerintetek mit tegyek? Nagyon izgulok hogy van valami

2014. júl. 29. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmi bajod pihenj igyál egy teát
2014. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van az a szint, amikor már az ember normálisan nem tud mondani semmit, így inkább mielőtt olyat mondok amit nagyon megbánok.....csendbe maradok.

Majd az utánnam lévőktől megkapod.....

2014. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj :) ... pihenj és ne kattogj... majd jobb lesz :).
2014. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2es,én is pont erre gondoltam:)
2014. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Először is baromira undorító ez az egész... Mi az, hogy "véletlen" betette a fenekedbe? Éste nem vetted észre, vagy mi a halál?? Utána meg visszatette a pinádba? Hát fúj. Gumi nélkül??? AMúgy meg ha nem védekezel lehetsz terhes, de lehet, hogy nemi betegséget kaptál: Remélem boldog kismama leszel. MIVEL AZ ELŐVÁLADÉKTÓL IS LEHETSZ TERHES
2014. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

#4:

Akkor nem csak én érzem úgy, hogy vannak emberek, akiknek feleslegesen téped a szád, mert annyira buták, hogy képtelenek ésszel felfogni a dolgokat, és hiába mondod el 100-szor, 101-edszer is megkérdezik......ez megnyugtat.

Nah, ilyenkor érzem azt, hogy feladom, mert felesleges bármit is mondani :) #2

2014. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Fenn áll a terhesség és a nemi betegség kockázata is. Fenékből vaginába nem túl gusztusos dolog. Rengeteg bacilus tanyázik a végbeledben és ha valamelyik megfertőzte a hüvelyed az nem lesz kellemes dolog.

Minden okod meg van az izgulásra. Keress fel egy nőgyógyászt, minél hamarabb.

2014. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem úgy, hogy ez full kamu?


Ha meg nem, akkor nagyon szomorú... nagyon gyerekes, és nagyon buta az írás..


Ha kamu, találj ki jobbat! Ha nem, akkor nőgyógyász! A fájdalom sajnos normális, ha vadállat módjára, tudatlanul csináljátok, de a folyás miatt doki!

2014. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

1) Abból ítélve, hogy még a menstruációd sem állt be, nagyon fiatal lehetsz. A barátod korát sem tudhatjuk, de ez a kétszer véletlenül rossz helyre tenni a péniszt behatoláskor enyhén szólva furcsán hangzik.


Így utólag nyilván fölösleges megkérdezni, hogy tényleg úgy gondoltátok-e, hogy már kellően érettek és felkészültek vagytok a szeretkezésre.



2) Még egy idősebb, tapasztalt férfinál sincsen arra 100 % garancia, hogy sikerül a megszakított közösülés.


Te pedig egy olyanban bízol meg ebben a fontos kérdésben, akinek annyi szexuális tapasztalata van, hogy kétszer nem a megfelelő helyre tette a péniszét (ha valóban véletlen volt).



3) Nagyon fontos tudnod, hogy az előváladéktól is teherbe eshetsz, mivel az is tartalmaz spermiumokat.


Itt is leírta már több ember hasonló kérdések kapcsán (nők is, férfiak is), hogy így fogant a kisbabájuk.


Utoljára kb. egy hete olvastam itt egy férfitól, hogy a most 10 éves lánya megszakított közösülés mellett fogant annak idején, egy anyukól meg azt, hogy az ő ikerei is ugyanígy, és azért írták le mindezt egy kérdésnél a hozzászólásaikban, mert előttük többen állították - már bocsánat, de a hülyék magabiztosságával - , hogy szerintük ez nem annyira kockázatos.


Szerintem ezt a kérdést is érdemes lenne elolvasnod, a kérdező által megosztott fejleményekkel együtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59..


Néhány napja levelezem itt egy olyan 14 éves lánnyal, aki - a barátjával együtt - úgy gondolta, hogy nem lehet baj a védekézés nélküli szexből, és most készül megmondani a szüleinek, hogy 6-7 hetes terhes. Nekem a szívem szakad meg így ismeretlenül is, ő pedig a kora miatt még azt sem igazán fogja fel, hogy milyen testi-lelki következményekkel jár egy abortusz.


4) A tüneteid alapján valami fertőzésed lehet, ami mielőbbi kezelésre szorul. Nem tudom, hogy miután a barátod a péniszével kétszer a végbeledbe hatolt, visszatette-e a hüvelyedbe, de már az is elég ilyenkor ahhoz, hogy a bélből fertőzó baktériumok kerüljenek a hüvelyedbe, ha pusztán a hüvelybemenethez hozzáér a pénisze, vagy a keze, amivel megfogta a péniszét.


Nagyon fontos lenne, hogy a fertőzésedet kezeljék (akár nőgyőgyászati jellegű, akár húgyúti fertőzés), hogy ne legyen valami komolyabb szövődménye.


Tudnál erről anyukáddal beszélni, hogy ő elvigyen orvoshoz?

2014. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9#

Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos volt számomra.

Én egyébként 17 vagyok és a barátom azt mondta hogy a volt barátnőjével mindig ezt a módszert alkalmazták és semmi baja nem volt, nem lett terhes meg semmi..de fogok beszélni vele hogy csak gumival csináljuk legközelebb.egyébként azért tette rossz helyre mert sötétben csináltuk..Nőgyógyászhoz csak anyukámmal tudok elmenni?és ha valami fertőzés, akkor mennyi idő alatt múlik el?

Köszönöm a válaszaitokat

2014. júl. 29. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!