Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon elvesztettem a szüzességem?

Vajon elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Enyhén ittas állapotban akartunk szexelni egy sráccal, nekem ő volt az első(előtte már több sráccal is pettingeltem). Párszor betette, de nagyon fájt így mondtam neki, hogy hagyjuk abba.Közben nem véreztem, de másnapra elég véres lett a bugyim és biztosan nem a menstruációm jött meg, mert azóta semmi.

2014. aug. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha berakta , akár 1-szer is , akkor már elvesztetted igen
2014. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 manó1235 ***** válasza:
ha véres volt a bugyid akkor átszakította a szűzhártyád... és igen ha betette akkor már rohadtul nem vagy szűz :D
2014. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez a vonat már elment, mikor még szűz voltál.
2014. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, bár szerintem nem attól vész a szüzesség, hogy elszakad a hártya, hanem, hogy beteszik, szóval ja.
2014. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen berakta akkor igen, egyébként meg a vérség nem jár feltétlenül a szüzesség elvesztésével, van aki nem vérzik, úgyhogy már nem vagy szűz.
2014. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy kislányom...

Úgy fekszel le valakivel hogy azt se tudod mi az a szüzesség és hogyan is veszítheted el. Gratulálok, tényleg büszke lehetsz magadra.

De hogy válaszoljak is, ha már 1x is járt benned dákó akkor már nem vagy szűz. És most tanulj a védekezésről is, mert ezek után azt feltételezem hogy nem sokat tudsz róla.

2014. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!