Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a fiú figyel a partnerére,...

Ha a fiú figyel a partnerére, akkor is fáj a szüzesség elvesztése? Illetve hányadik együttlét után nem fájdalmas a szex, hanem élvezetes?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az első, ez egyénfüggő. Van akinek fáj, még ha a partner figyelmes is, van akinek pedig nem.
2014. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt
2014. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy előző kérdésre írt válaszomat tudom csak itt is ismételni:


Az elsőnél éreztem fájdalmat, de a partnerem gyengédsége miatt ez élvezetes volt, mivel tudtam, hogy az övé lehetek. Ő is én is nagyon élveztük, ennél jobban nem is tudtam volna elképzelni, mert az orgazmus mellett egyéb élvezetekben is volt részünk.


A fájdalom egyénfüggő azt mondják, de szerintem nagyban befolyásolják a körülmények is, hogy kivel és hol csinálod.


Ha a szerelmeddel teszed, akit tiszta szívből szeretsz és ez kölcsönös akkor nem fog fájni max egy kicsit, de abból is élvezet válik majd. ;)


A lényeg, hogy megfelelő emberrel, gyengéden.


Egy ideig érezhetsz majd feszítő érzést közben, kicsit elzsibbadhat odalent, de utána nem sokkal elmúlik.


Már az első is élvezetes, de szerintem már a másodiknál megszűnik a fájdalom, ha nem akkor utána biztosan.

2014. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem én vettem el, de barátnőm azt mondta, hogy neki nem volt szörnyű csak utána furcsa.
2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem élveznéd már az elsőt is!
2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon fájt, pedig odafigyeltünk meg minden. A második már tökéletes volt.
2014. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem nagyon fájt az első pedig párommal szeretjük egymást és nagyon oda figyelt rám (neki finoman szólva nem én voltam az első így tudta mi a helyzet.)én nem tudtam elmenni az elsőnél

pihentettem pár napig mert nagyon fájt de a következő az már nagyon jó volt :)

2014. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"neki finoman szólva nem én voltam az első így tudta mi a helyzet."


Az én barátomnak én voltam az első és úgy is tudta mi a helyzet, mi a dolga, sőt így sokkal jobb volt.

2014. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt, pedig csak rám figyelt.

De mindmáig (több, mint egy éve szeretkezünk) fáj az első behatolás - kicsit méretesebb, és hiába izgat fel rendesen, nem tudok elég gyorsan hozzá tágulni.


Aztán már nagyon jó, csak az a fránya első ne lenne :)

2014. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!