Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány hogy tudna elvenni...

Egy lány hogy tudna elvenni egy masik lany szuzesseget?

Figyelt kérdés
Esetleg ha egy ujjal tagit rajta majd beteszi mindkettot akkor meg ha nem is olyan hosszu az ujj a vastagsagtol ahogy tagul tole elszakadhat?

2014. aug. 5. 20:59
1 2
 11/20 anonim válasza:

elszakad az ujjazástól :) az én bnőm így "vette el" a szüzességem. írj ha gondolod!


18/L

2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya nem egy egységes cucc, amin át kell törni. Jobb esetben az pénisz ide vagy oda, de csak tágul.

Biológiai értelemben nincs olyan, hogy szüzesség (mi funkciója lenne/van?), csak a társadalom unalmában kreálta, hogy dobálózhasson vele mikor épp nincs hó.


Az első szexuális együttléteddel elvesztetted a szüzességed, az már egyénenként változik, hogy kinek mi számít együttlétnek. Ahogy előttem is írták, szerintem sem számít szűznek az, akinek például már volt része anális szexben, hiába nem történt hüvelyi behatolás. Ne röhögtessünk már. Ma már kétlem, hogy értelme lenne lekorlátozni egy olyan "koncepciót", mint a szüzesség, hüvelyre és péniszre...

Mindenki lehetőségei szerint tölti az éjszakát a szerencsés valakivel és attól, hogy önszántukból nem vonnak be egy bizonyos testrészt (meg másait), az aktus még aktus.


...

Mellékesen még továbbfejteném, hogy ha mindenképp ragaszkodsz a nagy elszakadáshoz (ami nem tudom miért fontos, bár lehet én vagyok túl vanilla), ki vizsgálja meg, hogy segédeszközzel, hús-vér pénisszel megtörtént-e a csoda és nem csak tovább tágult?

Viszont mivel ennyire ráfókuszáltál magára a szűzhártyára, szabad tudni miért? Nem úgy hangzol, mint aki attól fél, nem változtathatja meg a facebook-statusát "Nem-Szűzre", csak mert mások azt mondják két nő együttléte nem szex.

17l

2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Régen, mikor én voltam kicsi olyan 12-13 éves, akkor a médiából az áradt, hogy a legtöbb férfiak megcsalják a feleségüket. Akkor volt egy olyan gondolatom, hogy magamnak kéne elvennem a szüzességem, hogy ne adhassam oda egy fiúnak se, aztán majd bánkódok, mert ott hagyott, pedig ő vette el. Nem tudom miért, de egy röpke gondolat volt, persze nem komoly, de én akkor semmit sem csináltam magammal, az első szeretkezésemig egy ujjam sem volt magamban.


Teltek az évek addig nem foglalkoztam a témával, majd megtaláltam életem szerelmét. Amikor rájöttem, hogy milyen jó érzés annak adni amid van akit igazán szeretsz, megmosolyogtam a kis kori gondolatom.


Tulajdonképpen bármit is csináltam volna magammal nem számított volna, mert ha elszakadt volna a szűzhártyám akkor is szűz maradtam volna, mert igazi férfi nem érintett.


Mondjuk műpénisszel el lehet venni, mert az olyan mintha igazi lenne jobb esetben (ha értitek), de azzal csinálni hülyeség.


Szerintem várd meg az igazit, ne próbálgasd ujjakkal elveszíteni, mert akkor leszel igazán nem szűz, ha egy férfival is megtörténik a dolog.

2014. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Néha annyira eltudtok térni a targytol ne érdekeljen már más én csak azt akarom tudni g ujjazastol elszakad??
2014. aug. 5. 22:34
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

Leírtuk, hogy lehet igen, lehet nem, de ha elszakad akkor sem tudod elvenni senkinek a szüzességét, mert csak férfival való érintkezés után lesz valaki nem szűz, vagy vibrátor használatával talán.


Akár lovaglás közben is elszakadhat, nőtől függ.

2014. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm csak.ezt akartam tudni
2014. aug. 5. 22:50
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk pont azt írtam, hogy a férfi nem szükséges a szüzesség elvesztéséhez, hanem maga a szexuális együttlét. Nemtől függetlenül a szex az szex.
2014. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz te feltétlenül hámsérülést? Mi abban a jó?

Különben is, az egész vagina elég jól tágul, ha rendesen fel vagy izgulva, akkor akkor kitágul annyira, hogy nem szakad ott semmi.

Mint ahogy fennt is mondták, ez a szűzhártya dolog egy ilyen őskori koncenpció, heteró pasik találtak ki hogy sakkban tartsák a leendő feleséget.


Egyébként megsúgom, hogy két lány közt több gyakorlati szerepe van a csiklónak mint a hüvelynek, szóval ahelyett hogy a vérzik-nem vérzik dolgon görcsölsz, nem azon kéne filózni, hogy hogyan lesz a legjobb a csajodnak? Nem olyan egyszerű ám, mint hinnéd. Úgyhogy szerintem elsőre pont jó, ha a csiklót megtalálod, majd később lehet akrobatikázni, hogy G pont meg mittudomén.

Sok sikert, és ne stresszeljél hülyeségeken.


24/LL

2014. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Most én is elfogok térni a témától bocsi. De előttem itt valaki azt írta hogy két nő együttlétét nem lehet szexnek nevezni na hát ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam.. Szex az szex ami nem csak egy nő és egy férfi között jöhet létre!
2014. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

(2-est miért húztátok le, igazat írt.

Csak nem tetszik?)

2015. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!