Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj mikor elveszited a szüzess...

Fáj mikor elveszited a szüzességedet?

Figyelt kérdés
A barátommal már nagyon szeretnénk csinálni..fáj?

2014. aug. 6. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

egyénfüggő, de a többségnek fáj

de aggódj, nem kibírhatatlanul

2014. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*de NE aggódj :D
2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, mintha szétrepedne belül a hüvelyed
2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha én csinálom neked, akkor nem.
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot tudok veled megosztani. Hogy úgy mond, nekem "kétszer" volt első...:D kitűztünk egy csütörtök estét, de nagyon rá voltam görcsölve, féltem, ezért nem erőltettük. Pár nap múlva újra megpróbáltuk. Amikor legelőször berakta, nagyon fájt (szűk is voltam), az első pár lökés nagyon fájt, ezért gyengédebben is csinálta a párom. Aztán egyre jobban élveztem, a végére már nagyon jó volt.:P De ez mindenkinek tök más...de a lényeg az, hogy ne parázz rá!

Sok sikert! :)

2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha birod a fájdalmat nemfog.. max amikor a barátod berakja.. utánna már semmi extra. meg ha kivánjátok egymást akkor csináljátok mivel ki olyankor kitágulsz.
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindenkinel mas.

nekem abszolut nem fajt. eloszor picit kellemetlen volt. de aztan egyre jobb. ;)

2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is azt kellene tisztázni, hogy nem csak azért akarod-e elveszíteni, mert az "menő", vagy "a batárod már nagyon szeretné". Vagyis, fel vagy rá készülve testileg-lelkileg, szívből akarod-e. Ha ezen túljutsz, akkor az előjáték legalább olyan 1-másfél óra hosszú legyen, majd csak akkor hatoljon be a barátod, ha már "sóvárogsz" érte. Az sem árt, ha van babaolaj vagy síkosító a közelben.
2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy a világon a nők 99%-a nem szűzen hal meg ... Mindegyik elveszítette és kibírta :-P
2014. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!