Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mekkorára tágul általában a...

Mekkorára tágul általában a hüvely a szüzesség elvesztése után? (a lényeg bővebben lent)

Figyelt kérdés
Illetve én már 3-szor voltam együtt az akkoribtommal, aki elvette a szüzességem, ez már kb. 11 hónapja történt. És az utóbbi pár hónapban ha megvan és tampont használok (ob. pro comfort normal) a vége mimdig meghajlik egy kicsit és úgy érzem, mintha keresztbe állna bennem (bár ez eddig akkor jött elő általában, ha suliban cseréltem ki). Mitől lehet, vagy mi ennek az oka? Nem hiszem h kisebb tampont kellene használnom, mert az első két napban még erősebb a vérzés, utána persze áttérek kisebbre (ob. pro comfort mini), de akkor miért van ez? 18/L
2010. jan. 12. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi ha elírtam, vagy egybe írtam vmit:S
2010. jan. 12. 17:51
 2/3 anonim válasza:
amekkora a barátod farka.
2010. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit tágabb lesz, de nem vészes.

én is ezt érzem a tamponnal kapcsolatban, de ettől még nem áll keresztbe, nyugi.

2010. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!