Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem értik meg, hogy én...

Miért nem értik meg, hogy én nem akarok egy egyéjszakás kalandban elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés

18 leszek decemberben és mág szüz vagyok valamint még sose volt barátom, és már kezd nagyon zavarni, hogy az ismerőseim és sokan mások (akik valahogy megtudják, hogy még szüz vagyok) rá akarnak venni, hogy veszítsem el valami jött ment fiuval egy egyéjszakás kalandban, vagy olyan barátság extrákkal kapcsolatban.

Mit tehetnék, hogy megértsék, hogy én nem fogok akárkivel csak ugy lefeküdni vagy összejönni. Érzelmek nélkül nekem ez nem menne.

L/17



2014. aug. 7. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Maximum elviseled, úgysem tudnak rá kényszeríteni.
2014. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az ismerőseimnek kezd elmenni az esze!

A fesztiválon egy vadidegen srácot kültek be a sátramba akinek azt mondták, hogy mi szexelni fogunk!

2014. aug. 7. 13:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a baráti társaságod, erre ennyit tudok mondani.
2014. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán a barátaim, csak ismerősök, osztálytársak és a barátnőm barátai, az a lány meg nem csinálja ezt csak szinte az összes többi.
2014. aug. 7. 13:43
 5/15 anonim válasza:
100%

Nos, barátság extrákkal: szeretnének veled szexelni a barátaid, még ha csak poénnak is szánják, akkor is van azért benne igazság (ezt bóknak is veheted:D)

Ha meg nem akarsz lefeküdni csak úgy egyéjszakás kalandban, akkor nem kell.

Majd ha úgy gondolod, hogy szeretnéd, akarod, és még lehetőség is van arra, hogy lefeküdj valakivel, akkor megteszed és kész, a többiek véleményével nem kell foglalkozni:)

Ha meg valaki megkérdezi hogy miért nem, akkor mondd el neki, amit leírtál: "Én nem fogok akárkivel csak ugy lefeküdni vagy összejönni. Érzelmek nélkül nekem ez nem menne."

2014. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekes, hogy rád akarják tukmálni, nehogy belemenj!

Ők szüzek még?

Hazudd azt, hogy már nem vagy az. Akkor leszállnak rólad.

2014. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mentek a zöldek. :)
2014. aug. 7. 13:46
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szüzek.
2014. aug. 7. 13:47
 9/15 anonim válasza:
Vagy csak azt mondják
2014. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egyik csaj eléggé, hát.. qrva, ő egy vadidegen srác sátrában feküdt le egy másik sráccal.
2014. aug. 7. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!