Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyéjszakás kalandomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyéjszakás kalandomon véletlenül teherbe ejtettem a nőt, de nem akarok tőle semmit, akkor le lehet mondani a gyerekről teljesen? Vagy kötelező apának lennem és fizetni a gyerektartást, látogatni, stb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
ÚÚúristen!!!
2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

nem lehetett volna védekezni?

szegény gyerek...

2013. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Le lehet. Ügyvéd!
2013. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy vetesse el a gyereket, de nem akarta. Én meg a gyereket nem szeretném. Ezt azoknak írom, akik megbotránkoztak ezen.
2013. júl. 15. 20:11
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Remek. Kufircolni okés, de a következményeket meg nem vállalod? Szerinted vetesse el, milyen jól hangzik, igaz? Pedig az egy testi érzelmi megrázkódtatás egy nőnek, és gyilkosság is, ha már itt tartunk. (nevezhetjük elvetetésnek, beavatkozásnak, terhességmegszakításnak, de hát végül is megölöd a saját gyerekedet,erről van szó.)


És majd utána mi lesz, jön a következő egyéjszakás, ott sem vigyázol majd, vetesse el az is?


Éretlenek vagytok, remélem tanultál az esetből. Vállalnod kellene a felelősséget, de tégy úgy ahogy akarsz. Menj ügyvédhez, az majd bebizonyítja jó pénzért, hogy a csaj szemét módon direkt ovulált. Istenem, de szomorú világot élünk!

2013. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyéjszakás kalandon nem védekeztek? És mi van a HIV-vel és társaival? Jobban félsz egy babától és az anyukájától mint attól hogy elkaptál tőle esetleg egy olyan vírust ami a halálodat okozza?
2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A HIV az a b*zik és a drogosok betegsége elsősorban. Na meg esetleg a prostiké. Magyarországon elhanyagolható egyébként is az ilyen esetek száma, mindössze pár ezer fő. Tehát statisztikailag elég kicsi az esélye. Amúgy meg rendszeres véradó vagyok, ha ilyen lesz, hamarosan kiderül :) Akkor meg így jártam, de ettől nem félek, ugyanis nem vagyok se homo, se drogos.
2013. júl. 15. 21:02
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

A HIV nem a melegek/prostik betegsége, terjed az agyba-főbe, mivel egyedül a gumi véd, és amíg azt gondolják, hogy csak a "másokat" fenyegeti, addig nem is csoda, hogy pl. a fesztiválokon úgy terjed, mint máshol az influenza. Mellékesen meg gumit kellene húzni, mielőtt bárkit felcsinálsz. Ha meg már felcsináltad, akkor az ő teste, nem várhatod el tőle, hogy belemenjen egy műtétbe azért, mert neked az jobb lenne. Kb. mintha én most azt mondanám, hogy csináltass már egy prosztata-műtétet, kockáztatva, hogy életed végéig impotens leszel, mert nekem úgy jobb lenne, és nem akarok fizetni...

Ha megtartja a gyereket (ez nem evidens), akkor ja, fizetned kell. Ez így megy, nőj fel és tanuld meg, hogy a cselekedeteinknek következménye van - ő már megtette, és megszüli a gyerekét, akit ezek után egyedül fel kell nevelnie. Rajtad a sor.

2013. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon látszik hogy tudatlan és buta kisfiú vagy még, a HIV nem válogat, nem nézi a "két szép szemedet". Egyre jobban terjed huszonévesek körében, azért mert úgy gondolkodnak mint te.
2013. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm a 3. válaszoló válaszát, rajta kívül senki nem a kérdésre válaszolt.
2013. júl. 15. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!