Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg van olyan, hogy a...

Tényleg van olyan, hogy a szűz, tapasztalatlan pasik csak úgy elélveznek? Azaz elsülnek?

Figyelt kérdés

Ennyire nem tudják magukat kontrollálni még? Vagy csak annyira felizgulnak? Észre lehet venni egy pasin, hogy épp elsült?


Hogyan lehet kiváltani ilyesmit?



2014. aug. 8. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
tényleg, sőt, az én exem 3 év után se tudott 5 másodpercnél többet produkálni :D
2014. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az elsőnél volt gond, mert csak fél percig tartott és még szex se volt. Utána belejöttem, most már 40-50 percig bírom 10-15 perc előjáték után is.
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, az komoly :D
2014. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen maximum akkor fordulhat elő, ha nagyon sokáig nem veri ki magának. Egyébként kizárt.
2014. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4 folyt:

egészséges embernél természetesen...

2014. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam sose volt ilyen gond. Az első is elég jól ment mint aki nem ma kezdte a szakmát.
2014. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak városi legenda. minden szűz bré órákig képes nyomni.
2014. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fhú, igen, én néha csak így állok, vágod, így, hogy, "Na, csak állok", azt hirtelen teleélvezem a nadrágom, úgy spriccel mint a kerti locsoló!
2014. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az exemnek én vettem el a szüzességét, és jóformán még bennem sem volt, és már el is sült. A kapcsolatunk alatt az első menetek hossza soha nem haladta meg a fél percet, de a második már nekem is élvezhető volt. :)
2014. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meni83 válasza:
Ha sokàig akarom bîrni"elôtte kiverem"
2015. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!