Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap lefekudtem a baratommal...

Tegnap lefekudtem a baratommal. Ez volt az elso alkalom, viszont nem vereztem. Ez mitol lehet? Gumival vedekeztunk, de felek, hogy terhes lehetek. A baratom megnezte, nem szakadt ki. Az normalis, hogy ma reggelre hanyingerem van es faradt vagyok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az csak azért van mert stresszelsz, amúgy ha nem szakadt ki nem vagy terhes.
2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt,mikor a barátommal először voltam nem véreztem meg semmi .. EL mentem orvoshoz azt mondta azért nem véreztem mert nem nagy méretű a partnerem pénisze és tágvoltam annyira...
2014. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mindenki vérzik, én sem véreztem, valószínűleg azért, mert előtte sokat pettingeltünk. De amúgy se vérzik mindenki... És ennyi idő alatt nem észleled a terhesség tüneteit, csak izgulsz. HA nem szakadt ki, nincs semmi.

2014. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne parázz!!! nem törvényszerű a vérzés az első alkalomnál. nem lehettél terhes nem kiszakadt gumival.
2014. nov. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!