Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy én már nem vagyok szűz? Szakítani fog szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom nem tudja, de még tavasszal, amikor 2 hetet külföldön voltam, lefeküdtem valakivel... Pont akkor tartottunk szünetet, haragudtam rá és nem gondolkoztam. Csak ott volt az a srác, jól nézett ki, magabiztos volt és megtörtént a dolog.

Szeretem a barátomat és nem akarom elhagyni.


2014. aug. 16. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát, én tisztában lennék vele, hogy szünetet tartottunk, szóval nem csaltak meg, ennek ellenére bántana és szakítanék.
2014. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
már rég el kellett volna mondanod neki főleg ha olyan rég volt ez több hónapja, vagy ez hogy jutott eszedbe pont most elmondani neki?
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek csaltad meg én szakitanék a helyében.
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék a helyében. Másrészt azzal nem mentesz meg semmit, ha eltitkolod.
2014. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%
Csak egyszerűen mondd el neki, annak semmi értelme, hogy titkolózol előtte, mert 1) lelkiismeret-furdalásod lesz, ami egyre jobban lelomboz 2) ennyivel tartozol neki szerintem. Igazából, attól függ ki kért szünetet, igaz, ez eléggé szakító ok, hogy elvesztetted a szüzességed, egy 2 hetes úton, mialatt csupán szüneteltetek.
2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hónapokon keresztül pedálozik a szerencsétlen, erre más megdug egy nap alatt :DDD
2014. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Epic fail.
2014. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem is az a probléma, ami történt, hanem hogy valószínűleg elgondolkodik azon, hogy hazudjon a srácnak, mert sejti hogy szakítani fog vele.


naiv tinisrác meg majd elhiszi a rózsaszín mesét, aztán csodálkozik, hogy kitől kapta el ezt meg azt, ha szűz volt a barátnője. tipikus történet.

2014. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Háááát' ez beszarás :D

Hónapokon keresztül jársz egy sráccal úgy, hogy nem fekszetek le majd kimész külföldre meglátsz egy Ándzselót és szét teszed a lábad... sose szoktam le ri-bancozni senkit de te nagyon a legalja vagy.


És még a nők írják, hogy legalább annyira számít a belső mint a külső(bicikli kerékben így is van)

Utolsó utáni vagy, ásd el magad azzal teszel a legjobbat a barátodnak és a világnak.


Amúgy azóta lefeküdtél már a "barátoddal" vagy még most se "adtad oda magad" mert nem olyan jó képű mint az a külföldi sztár?

2014. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sertés ***** válasza:
100%
9-nél a pont! Sajnos a rengeteg az ilyen nő. :-( Később ezek szoktak hozzámenni egy rendes sráchoz és szülnek neki gyerekeket a főnöküktől, postástól, latinlavórtól...
2014. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!