Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok h jobb? a szűz hártyát...

Lányok h jobb? a szűz hártyát hirtelen kell át szakítani v lassan?

Figyelt kérdés

azért kérdezem mert nekem volt 1 balesetem és ott hirtelen elvágta az üveg a kezemet és semmit se éreztem, viszont ha lassan vágtam volna el ak biztos fájt volna.

értelmes válaszok szeretnék


2010. aug. 25. 11:53
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
neked hogy lenne jobb?? szárazon, kurv@ gyorsan análba vágnának, vagy szépen lassan, ovatosan dugnának meg??
2010. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
nem fogja átvágni a farkad ne aggódj
2010. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem gyorsan történt a behatolás...és egy mikromásodpercnyi fájdalom volt az egész...lassan szerintem jobban fájhat...
2010. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
gyorsan jobban faj.
2010. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
igazából ezt senki nem fogja megmondani neked, mert mindenki csak az egyiket fogja tudni csak kipróbálni, kivéve, ha valami gnóm vagyXD
2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
-csak
2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
gyorsan jobb, mert akkor nem érezni a fájdalmat olyan sokáig
2010. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez mekkora egy gyökér kérdés, a válaszok meg még hülyébbek......


a csaj azt nem fogja érezni, hogy na, hopp, most szakadt át.... azt érzi csak, hogy tágul a hüvelye, ez az, ami fáj. ezért fáj még a sokadik szex is egyeseknek. a szűzhártya átszakadása nem konkrét fájdalom, csak egy kis pattanó érzést lehet érezni. még egyszer mondom, a hüvely tágulása az, ami fáj! ezért kell a hosszú előjáték, nem elég, ha a csaj csak nedves, arra is kell várni, hogy táguljon, és ezért kell előtte 1-2 ujjal is pettingelni.

szóval LASSAN csináld!!

2010. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
m lassan csináltuk,és bár fájt,de irtó erotikus volt az egész.Annyira benend marad e az érzés...akármenyireis fáj vagy kicsit kellemetlen bármikor szivesen áltélnám újra.A gyors szerntem abszolúta nem jó szerintem.Nincs meg az a közelség a két forró test,a tekintet ahogy izgultok,hgy milyen jó de közbe kellemetlen is:)így éld meg.
2010. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem gyorsan szakította át:( Nem volt kellemes. Lassan sokkal jobb lett volna, kellőképp felizgatva engem. Még szerencse,hogy azóta partnert váltottam!
2010. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!