Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » (meleg kérdés) Mit csináltok...

(meleg kérdés) Mit csináltok ha a buszon, utcán stb megláttok egy fiút aki tetszik nektek és sejtitek, hogy meleg?

Figyelt kérdés

pl onnan lehet sejteni, hogy minden alkalommal végigmér a buszon, ha rendszeresen együtt utaztok, vagy ha először látod és végigmér stb


kort is légyszi



2014. aug. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
oda állok vagy ülök mellé a buszon úgy, hogy összeérjen a lábunk vagy kezünk, aztán ha nem húzza el, akkor élvezi:d
2014. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
enyje, ennyi agresszív válaszoló. nekem nincs bajom a melegekkel ( ha nem viszik az utcára a dolgaikat) sőt, legyenek minél többen, legalább több csaj marad nekünk.
2014. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Kiröhögném
2014. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

E. ő kettőre nem is fordítok már időt, hogy véleményt nyilvánítsak rólatok vagy kioktassalak titeket a helyes viselkedési normáról.

Kaptatok pirosat azt cső.

Kedves kérdező, ha többször utaztok együtt lehetőség adódik majd, hogy mellé ülj vagy valami. Netalán megtudoda nevét is.. Aztán a neten folytatod az információ gyűjtést :D lehet hülyeség de most jobb nem jutott eszembe.

2014. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Első*


késő van bocsi :D telefonról mégroszabb

2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha elkapom a szemkontaktust, akkor tartom és úgy megyek oda, halkan suttogva megkérdezem hogy meleg-e? (utána gyorsan mondom hogy "nem mintha annak néznél ki, csak kiváncsiságból") aztán ha nem a válasz akkor mondanám hogy "rendben, köszi, bocs" ha meg igen akkor "heh, én is az vagyok félig, nincs kedved eljönni valahova?(ha igen a válasz) és megadom a számom :)


Amúgy meg valaki itt írta hogy mennyi agresszív komment van, figyelj, ez az ő véleményük, és egyébként jót lehet rajtuk nevetni! :D

2014. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Megnézem magamnak, aztán ennyi. Nem mindenki meleg, aki annak tűnik. Vagy legalábbis én nehezen találom el, hogy ki az. Főleg azok tetszenek, akiken egyáltalán nem látszik (mármint hang, mozgás), de ez ettől összetettebb. Szóval veszélyes így random módon ismerkedni, kezdeményezni.
2014. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha nagyon szemeztek érdemes pont ott leszállni ahol ő és nagy levegőt véve bátran megszólítani ha láthatóan ő sem rohan.
2014. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!