Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / Hölgyek hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Hölgyek hozzátok szólna a kérdés! Tetszik nektek nyáron ha 1 fiú póló nélkül megy az utcán? (gondolok itt a nyári meleg napokra)

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen :)
2014. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.. nem mindegy hogy az a fiú kétszáz kilós, vagy 40 kiló vasággyal...


megaz se mindegy hogy éppen strand közel van, vagy a buszmegállóba megy így..

2014. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaajjj nee már, bakker ha ennyire érdekel, próbáld ki.


Könyörgöm itt olyan hülye kérdéseket tesznek fel egyesek olyan alapvető,, nah meg is van


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


látod itt az utolsó válaszolónak abban igaza van, hogy röhejes hogy egyetemista ezt komolyan megkérdezi, szóóval komolyan ha ilyen dolgokban megerősítés kell nekik, hogy élnek egyáltalán?? hogy a francba képesek létezni??


Vedd a pólód azt majd kiderül bumm..Én is paráztam, hát inkább szégyenlős voltam hogy póló nélkül bringázni glup, aztán levettem azt ennyi. Nem a város közepén igaz, de elmentem itt-ott mit tudom én mit gondoltak. Senki se szólt be mindenesetre.


Gondolom póló nélküli munkásokat is láttál már, szóval ez kb olyan mintha oda mennék valakihez öhh bocsi, ha most levenném a pólómat zavarná önt/téged , vagy tök menő lennék?

2014. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, ha jó a teste.
2014. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Körübelül 70kg os-ra gondoltam nem kigyúrt van formája
2014. júl. 19. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemigen érdekelne, kivéve, ha a kiszemeltem az.

Amúgy rohadtul irigyellek titeket fiúkat/férfiakat, hogy póló nélkül is járhattok! :D Legtöbbször én szívesen levenném, de hát az.. Na mindegy.

2014. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem város közepén elég parasztosnak tűnik, amikor valaki egy szál rövidnadrágban flangál. Kint a tanyán rendben van meg a strandon is, de a betondzsungel közepén egyszerűen röhejesen fest egy pasi póló nélkül. Nekem mindig az jut eszembe, hogy feltűnőségi viszketegsége van az illetőnek, ha ilyet látok.
2014. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Magamutogatásnak tartom, vagyis nálunk városba ilyen tuti nem jön velem szembe, falun lehet elmegy a dolog
2014. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!