Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok kamaszkorban (13-15)...

A lányok kamaszkorban (13-15) már kísérleteznek egymással?

Figyelt kérdés
Én is ebben a korban vagyok, azért érdekel. Ez egy konkrét esemény után jutott eszembe. Most végeztem általánosban és egy kis faluban élt az osztály nagyja, én is. Néha úgy végeztünk a suliban, hogy nem ment busz hazafelé és gyalogoltunk. 2 csoportban, a fiúk és 5-6 lány. Az egyik lány az út mentén lakott és vele együtt bement vele az összes lány a házukba. Közel gyalogoltunk hozzájuk és még hallottam, hogy az beszélték a lány szobájába mennek majd be. Miután bementek, a haverjaimmal egyből elkezdtünk kombinálni.Mennyire lehetett igazunk? Mit csinálhatott 5-6 barátnő egy szobában 20-30 percen keresztül(onnan tudom hogy az egyikük gyakorlatilag a szomszédom és láttam mikor ért haza)? Lehet hogy beteges egyből erre gondolni, de hát... Ja, és még egy kérdés: mennyit beszélnek egymással az ilyen korú lányok a szexuális, nemi dolgaikról és a fiúkról persze?
2014. aug. 24. 15:30
 1/7 anonim válasza:
81%

Hááát, nekem nem jutna eszembe a lány osztálytársaimmal "olyan" dolgokat csinálni. A fiúkról és a sexről néha beszélünk, de semmi közösülés, ha erre gondolsz.

15/l

2014. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyan az van mint az elsőnek:)

14/l

2014. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

biztos van aki igen, de szerintem a jelentős többség nem

nekem se jutott volna eszembe ilyen, miért ne mehettek volna be csak beszélgetni?

2014. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szinte biztos hogy beszélgettek, csak felvetettem egy durvább lehetőséget! Köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok!!!
2014. aug. 24. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, előfordul, hogy kísérleteznek, de a fiúkról tutira dumálnak.
2014. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Háát...Vannak pl az én osztálytársaim,akiknek folyton a sexen kattog az agyuk!Amúgy meg minden pasi után olvadnak el!
2014. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem általában nem, persze vannak kivételek.

Beszélgetni szoktunk fiúkról, szexről, de azért nem csak erről van szó:-D

2014. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!